Руки-ножниці: актуальні зачіски сезону

Збір коштів на потреби армії України
02.05.2017

Усім відомо, що образ ніколи не буде довершеним без стильної зачіски та укладки. Тому сьогоднішня мода ― це не тільки гарний одяг, але і бездоганна зачіска. Кожного року стилісти представляють найрізноманітніші модні стрижки, цього року відбулося повне змішання попередніх тенденцій, адже в моді знову короткі стрижки, хвилясті локони та довгі коси.

Різноспрямованість від ламаних недбалих ліній до класичних варіантів дозволяє підкреслити досконалість будь-якого стилю. При цьому, трендові стрижки гарно виглядатимуть на волоссі абсолютно будь-якої довжини, фактури і будь-якого кольору.

Сучасний світ динамічний, і часу катастрофічно не вистачає. Разом з цим більшість людей, особливо жінки, намагаються бути в тренді моди. Огляд модних стрижок допоможе швидко зорієнтуватися у виборі підходящої до образу зачіски на волосся будь-якої довжини, розібратися в альтернативних варіантах і зрозуміти, що ж потрібно саме вам, адже впевнені, що про одну з цих стрижок, ви точно колись мріяли.

Дрібні кучері

Симпатичні та в деякому сенсі дитячі об’ємні зачіски з дрібними кучериками ― знову в моді. Якщо ви хочете зробити таку зачіску на один день, використовуйте дрібні бігуді, а якщо хочете виконати довгострокову укладку, то вам потрібно бігти в салон, записуватися на процедуру карвінг волосся. Кудрі після неї тримаються досить довго (6-9 місяців). Ось тільки поблажливою до волосся цю процедуру не назвеш.

Long bob, або довгий боб (довге каре)

Стрижка каре ніяк не хоче виходити з моди, популярний варіантом стало подовжене каре, тому що підходить абсолютно усім. Адже це компроміс між довгим та коротким волоссям. Таку стрижку краще укласти у вигляді хвиль і злегка розтріпати їх, надавши зачісці деяку недбалість. Повернеться в моду також каре з прямим чубчиком (причому, краще якщо він буде густий).

Пробір на бік

Вдосконалений елемент з 80-их. Підходить, як і власницям довгого, так і короткого волосся. Якщо ви хочете зробити красиву вечірню зачіску на довге волосся, то спробуйте завити волосся плойкою, зачесати їх все на один бік, а ззаду зафіксувати невидимками. Вийде дуже гарний вечірній варіант зачіски на волосся середньої довжини. А тим, у кого волосся коротше, можна зробити ефект ламаного волосся.

Коси

Цього сезону коси носять пишними і жіночними, та надихаються певною фестивальною атмосферою хіппі. В них можна вплітати стріки і шнурки, прикрашати блискітками і фарбувати кольоровими лаками, чіпляти різні прикраси від квітів до пір’я.

Ефект мокрого волосся

Один з найбільш модних трендів в зачісках 2017 року. Домогтися його не складно. Всього лише потрібно під час укладання використовувати трохи гелю з однойменним ефектом. Головне при створенні такої зачіски не перестаратися, тому що сприйматися вона може не найкраще. Як саме зробити модну зачіску? Ви можете зачесати волосся гелем назад і зафіксувати невидимками по боках.

Зібране волосся

Нова варіація маю назву «згадане ретро», з елементами сучасних тенденцій і віянь в зачісках. Головне правило такої укладки ― ніякої гладкості! Сьогодні актуальним є ефект недбалості, щоб деякі пасма вибивалися з укладання. Така зачіска потрібна, коли хочеться підкреслити шию, відкрити обличчя і одягти  розкішні аксесуари, яким належить постати у всій красі.

Не бійтеся експериментувати, адже ще вчора було модне пряме довге волосся, а сьогодні вже всі поспішають зробити каре і укласти його хвилями. Мода змінюється стрімко, а разом з нею і наші зачіски. Вибирайте собі зачіску за смаком, та створюйте новий стильний образ.

Джерело: Vogue. 

, , переглядів: 2 050

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *