“Самотнє серце” бажає познайомитись

Збір коштів на потреби армії України
08.12.2016

“Самотнє серце” бажає познайомитись

 Саме тому в нашій редакції виникла ідея про своєрідний майданчик на сторінках газети “ОГО”, який об`єднав би людей, які не хочуть бути й почуватися самотніми.Відтепер щосереди у нашій новій рубриці “Самотнє серце” ви зможете розмістити своє оголошення про знайомство, знайти свою другу половинку або ж друга за інтересами.

Маємо надію, що наша рубрика ощасливить багато одиноких сердець, а на сторінках “ОГО” ми прочитаємо цікаві та неймовірні історії ваших знайомств!

Клуб знайомств “Самотнє серце” 

ПРАВИЛА РОЗМІЩЕННЯ

Перше листування відбувається через редакцію.У кожному номері газети буде друкуватися перелік абонентських скриньок, яким надійшли відповіді, та кількість листів для абонента.Для розміщення свого оголошення та написання відповіді необхідно зарезервувати абонентську скриньку.Щоб зарезервувати абонентську скриньку, ви повинні заповнити в нижній частині купона сім квадратиків. Вони мають містити: дату, місяць заповнення та ваші ініціали. Наприклад: 1008СОВ . Це і буде ваш номер абонентської скриньки.

Адреса редакції:Газета “ОГО”

Клуб “Самотнє серце”

вул. Шкільна, 2

м. Рівне

33028

Як отримати відповідь?У черговому номері газети знайдіть своє оголошення.

Якщо вам надійшли листи, то їх можливо отримати двома способами:

а) у редакції газети “ОГО” за адресою: м. Рівне, Шкільна, 2

б) пересилання листів від редакціїЛисти в редакції може отримувати лише людина, яка вказана у вашому купоні. Вашій довіреній особі необхідно показати документ, що ідентифікує її, і розписатися про отримання листа.При отриманні в редакції листи-відповіді ми видаємо за оплату 4 грн за один лист (плата за обробку та зберігання інформації).При пересиланні листів редакцією плата становить 10 грн за один лист.Оплата здійснюється на поточний рахунок у ПриватБанку. Оплатити вартість оголошення можна у будь-якому терміналі або відділеннях ПриватБанку, Ощадбанку, Укрпошти. Реквізити для оплати:

ТОВ “Видавничий дім “ОГО”
33028, м. Рівне, вул. Шкільна, 2
Код ЄДРПОУ 30681509
п/р 26006054710840
в РФ ПриватБанк МФО: 333391
ІПН: 306815017164
Свідоцтво платника ПДВ №24928113 
У призначенні платежу вказуйте: за оголошення від_____________ (Ваше прізище та редакційний номер абонентської скриньки)Якщо на ваше повідомлення прийшов хоча б один лист, ми опублікуємо ваш номер у газеті в списку на отримання листів

У редакції може зберігатися до 10 листів для одного абонента. 

переглядів: 423

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *