Що думають рівняни про заборону учасниці від Росії виступати на Євробаченні?

24.03.2017

Що думають рівняни про заборону учасниці від Росії виступати на Євробаченні?

Служба безпеки заборонила в`їзд в Україну учасниці Євробачення від Росії Юлії Самойловій. Співачка виступала в анексованому Криму, за що отримала заборону на відвідування України терміном на три роки.

Такі ж санкції були введені і проти інших російських артистів, які незаконно відвідували півострів. У Москві, природно, обурені рішенням СБУ, і назвали його «нелюдяним актом». Організатори Євробачення «глибоко розчаровані» забороною на в`їзд в Україну Самойловій, але відзначили, що повинні поважати закони приймаючої сторони.

Читайте також: Яні Зінкевич подарували її іграшкову копію (ФОТОФАКТ)

А що ж думають рівняни з приводу цієї ситуації? Чи правильно не впускати Самойлову до Києва?

Вася Томашук: Закон один для всіх. В правовому полі вона не відрізняється від інших осіб, які порушили закон.

Эдуард Κрюков: Ми її не пустили на Євробачення, а вони нас потім не пустять на ЧС 2018 (правда, якщо ми туди пройдемо). А якщо серйозно, то шкода дівчину-інваліда, яку кинули в ці політичні ігри на розтерзання.

Яна Гончар: Тобто, як торгувати з Росією, купуючи у них газ, техніку (у нас половина службових парків на їх деталях), так можна, а як співати, так будем демонстративно плюватись?

Читайте також: Анастасія Приходько презентувала «вистраждану» пісню «Тримай» (+КЛІП)

Паша Кучерешко: Можливо вона від самого початку знала про це, бо в цьому є логіка, що ми не пускаємо її, бо був закон про заборону нелегального в`їзду в окупований Крим і про негарні висловлювання в сторону України. І якби пустили, то це означало би ще один крок до визнання відділення Криму, відтак ми в`їзд забороняємо, що теж їм на руку, так як тепер вона там свята великомучениця, а ми уроди фашистські.

Владимир Самойленко: Думаю, не правильно. Вона то тут при чому?

Ігор Рівненський: Палка з двома кінцями. У кожного свої мотиви та права. Я за Україну.

Олександр Крупко: Не правильно. Дістали вже зі своєю політикою усюди.

Читайте також: Красуня дня: Юлія Ткачук – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненські» (ФОТО)

Eva Braun: Вибір Росії мені одразу не сподобався, відчувалося, що «з подвохом», адже дивно, що серед російських «певцов ртом» не знайшли кого б відправити на Євробачення, крім невідомої дівчини в інвалідному візку. Спочатку стало навіть шкода її, бо ж очевидно, що вона є лише маріонеткою у брудних політичних іграх путлера. Але коли дізналася, що собою являє ця, на перший вигляд, невинна особа, змінила думку, і цілком підтримую заборону, таким людям не місце ні в Україні. А ті хто пише, що шкода дівчину і бла-бла-бла, почитайте чому саме її не пускають на територію України, вона чудово знала на що йде.

, , , , , переглядів: 712

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *