Що думають рівняни про заборону учасниці від Росії виступати на Євробаченні?

Збір коштів на потреби армії України
24.03.2017

Що думають рівняни про заборону учасниці від Росії виступати на Євробаченні?

Служба безпеки заборонила в`їзд в Україну учасниці Євробачення від Росії Юлії Самойловій. Співачка виступала в анексованому Криму, за що отримала заборону на відвідування України терміном на три роки.

Такі ж санкції були введені і проти інших російських артистів, які незаконно відвідували півострів. У Москві, природно, обурені рішенням СБУ, і назвали його «нелюдяним актом». Організатори Євробачення «глибоко розчаровані» забороною на в`їзд в Україну Самойловій, але відзначили, що повинні поважати закони приймаючої сторони.

Читайте також: Яні Зінкевич подарували її іграшкову копію (ФОТОФАКТ)

А що ж думають рівняни з приводу цієї ситуації? Чи правильно не впускати Самойлову до Києва?

Вася Томашук: Закон один для всіх. В правовому полі вона не відрізняється від інших осіб, які порушили закон.

Эдуард Κрюков: Ми її не пустили на Євробачення, а вони нас потім не пустять на ЧС 2018 (правда, якщо ми туди пройдемо). А якщо серйозно, то шкода дівчину-інваліда, яку кинули в ці політичні ігри на розтерзання.

Яна Гончар: Тобто, як торгувати з Росією, купуючи у них газ, техніку (у нас половина службових парків на їх деталях), так можна, а як співати, так будем демонстративно плюватись?

Читайте також: Анастасія Приходько презентувала «вистраждану» пісню «Тримай» (+КЛІП)

Паша Кучерешко: Можливо вона від самого початку знала про це, бо в цьому є логіка, що ми не пускаємо її, бо був закон про заборону нелегального в`їзду в окупований Крим і про негарні висловлювання в сторону України. І якби пустили, то це означало би ще один крок до визнання відділення Криму, відтак ми в`їзд забороняємо, що теж їм на руку, так як тепер вона там свята великомучениця, а ми уроди фашистські.

Владимир Самойленко: Думаю, не правильно. Вона то тут при чому?

Ігор Рівненський: Палка з двома кінцями. У кожного свої мотиви та права. Я за Україну.

Олександр Крупко: Не правильно. Дістали вже зі своєю політикою усюди.

Читайте також: Красуня дня: Юлія Ткачук – нова учасниця конкурсу «Краса по-рівненські» (ФОТО)

Eva Braun: Вибір Росії мені одразу не сподобався, відчувалося, що «з подвохом», адже дивно, що серед російських «певцов ртом» не знайшли кого б відправити на Євробачення, крім невідомої дівчини в інвалідному візку. Спочатку стало навіть шкода її, бо ж очевидно, що вона є лише маріонеткою у брудних політичних іграх путлера. Але коли дізналася, що собою являє ця, на перший вигляд, невинна особа, змінила думку, і цілком підтримую заборону, таким людям не місце ні в Україні. А ті хто пише, що шкода дівчину і бла-бла-бла, почитайте чому саме її не пускають на територію України, вона чудово знала на що йде.

, , , , , переглядів: 916

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *