Що потрібно взяти на риболовлю?

02.09.2015

Що потрібно взяти на риболовлю?

Блог про активний відпочинок Оutdoorer пропонує набір спорядження для походу на риболовлю.

Список речей, які потрібно взяти на риболовлю:

1. Снасті. Те, чим ви будете ловити рибу. Також сюди відноситься чохол для вудок, якщо ви його використовуєте.

2. Наживка. Це те, що будемо чіпляти на гачок в надії спіймати рибку. Для окремих видів риболовлі цей пункт опускається )

3. Прикормка. Нею ми будемо приманювати рибу до місця лову. Для лову хижака, а також у деяких інших випадках, цей пункт можна пропустити.

4. Рюкзак. Потрібен у першу чергу для того, щоб із зручністю переносити все, що ми з собою плануємо взяти.

5. Садок або інша ємність для риби. Якщо ми плануємо щось зловити, то це доведеться кудись складати 🙂

6. Запасне оснащення. Все, що потрібно для вашого способу риболовлі – поплавці, грузила і гачки, годівниці, волосінь, штучні насадки…

7. Ганчірка. Дуже потрібна річ, яка стане в нагоді для того, щоб витерти руки від риби, прикормки, бруду. Також може бути корисною для інших цілей.

8. На чому сидіти. Те, чому ви віддаєте перевагу — складаний стільчик, підстилка, килимок.

9. Інструменти. Сюди відносяться всі необхідні супутні предмети. У першу чергу, це ніж і мультитул. Ножички, лопати, сокири, плоскогубці – беріть те, що вважаєте за потрібне.

9.5. Підсак. За великим рахунком, можна віднести до інструментів і спорядження. Але річ специфічна. Її беруть із собою не завжди. Але при нагоді зловити велику рибу штуковина, звичайно, потрібна.

10. Ізострічка. Річ хоч і дрібна, але на окремий пункт у списку заслуговує. Сфера застосування дуже різноманітна – можна приліпити й примотати все що завгодно.

11. Додаткові елементи одягу. Головний убір, рукавички, запасні елементи одягу, безрукавка з купою кишень, плащ – дощовик і т.д.

12. Сумка для приладдя. Досвідчені рибалки беруть одну або дві. Туди складають весь дріб`язок. При необхідності таку сумку можна дістати для зручного використання безпосередньо на риболовлі.

13. Ліхтар. Потрібен не завжди. Але якщо ви, наприклад, можете затриматися на рибалці дотемна, або ж їдете чи йдете пішки з ночівлею – то слід носити ліхтар із собою. А на нічній рибалці потрібен саме собою.

14. Аптечка. Річ потрібна. Не обов`язково тягати з собою купу медикаментів. У першу чергу це пластир, далі – те, що вважаєте за потрібне. Ситуації бувають різні.

15. Джерело вогню. Підійде для приготування їжі та інших цілей. Річ з розряду “про всяк випадок”.

16. Мотузка. Одна з дуже важливих речей при знаходженні далеко від цивілізації. Не тільки для риболовлі. Сфера застосування різноманітна. Приблизно як і джерело вогню, теж “про всяк випадок”.

17. Додаткове спорядження. Умови риболовлі бувають різні. Наприклад, це може бути високий прогумований костюм для заходу у воду. Або щось ще, необхідне для конкретної риболовлі.

18. Вода та їжа. Без цього пункту можна обійтися, хіба що, якщо ви збираєтесь на кілька годин закинути вудку в водоймі, розташовані біля дому. Ще й при середній температурі повітря. Однак питна вода з собою має бути, особливо в спекотну погоду. Їжа також потрібна людині для комфортного існування 🙂 Крім цього, сюди слід віднести посуд і ємності для води, їжі, термоси, фляжки, казанки та ін. 

 

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Ще більше корисного

Як правильно зберігати продукти в холодильнику [Інфографіка]

Як розпізнати фальшиву гривню [Інфографіка]

Як вибрати правильний рюкзак для школяра [Поради]

Як пережити похід до стоматолога [Поради]

5 видів болю, які не можна ігнорувати

Як не набрати вагу, працюючи вдома [Поради]

 

, , , , переглядів: 4 496

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *