Що потрібно взяти на риболовлю?

Збір коштів на потреби армії України
02.09.2015

Що потрібно взяти на риболовлю?

Блог про активний відпочинок Оutdoorer пропонує набір спорядження для походу на риболовлю.

Список речей, які потрібно взяти на риболовлю:

1. Снасті. Те, чим ви будете ловити рибу. Також сюди відноситься чохол для вудок, якщо ви його використовуєте.

2. Наживка. Це те, що будемо чіпляти на гачок в надії спіймати рибку. Для окремих видів риболовлі цей пункт опускається )

3. Прикормка. Нею ми будемо приманювати рибу до місця лову. Для лову хижака, а також у деяких інших випадках, цей пункт можна пропустити.

4. Рюкзак. Потрібен у першу чергу для того, щоб із зручністю переносити все, що ми з собою плануємо взяти.

5. Садок або інша ємність для риби. Якщо ми плануємо щось зловити, то це доведеться кудись складати 🙂

6. Запасне оснащення. Все, що потрібно для вашого способу риболовлі – поплавці, грузила і гачки, годівниці, волосінь, штучні насадки…

7. Ганчірка. Дуже потрібна річ, яка стане в нагоді для того, щоб витерти руки від риби, прикормки, бруду. Також може бути корисною для інших цілей.

8. На чому сидіти. Те, чому ви віддаєте перевагу — складаний стільчик, підстилка, килимок.

9. Інструменти. Сюди відносяться всі необхідні супутні предмети. У першу чергу, це ніж і мультитул. Ножички, лопати, сокири, плоскогубці – беріть те, що вважаєте за потрібне.

9.5. Підсак. За великим рахунком, можна віднести до інструментів і спорядження. Але річ специфічна. Її беруть із собою не завжди. Але при нагоді зловити велику рибу штуковина, звичайно, потрібна.

10. Ізострічка. Річ хоч і дрібна, але на окремий пункт у списку заслуговує. Сфера застосування дуже різноманітна – можна приліпити й примотати все що завгодно.

11. Додаткові елементи одягу. Головний убір, рукавички, запасні елементи одягу, безрукавка з купою кишень, плащ – дощовик і т.д.

12. Сумка для приладдя. Досвідчені рибалки беруть одну або дві. Туди складають весь дріб`язок. При необхідності таку сумку можна дістати для зручного використання безпосередньо на риболовлі.

13. Ліхтар. Потрібен не завжди. Але якщо ви, наприклад, можете затриматися на рибалці дотемна, або ж їдете чи йдете пішки з ночівлею – то слід носити ліхтар із собою. А на нічній рибалці потрібен саме собою.

14. Аптечка. Річ потрібна. Не обов`язково тягати з собою купу медикаментів. У першу чергу це пластир, далі – те, що вважаєте за потрібне. Ситуації бувають різні.

15. Джерело вогню. Підійде для приготування їжі та інших цілей. Річ з розряду “про всяк випадок”.

16. Мотузка. Одна з дуже важливих речей при знаходженні далеко від цивілізації. Не тільки для риболовлі. Сфера застосування різноманітна. Приблизно як і джерело вогню, теж “про всяк випадок”.

17. Додаткове спорядження. Умови риболовлі бувають різні. Наприклад, це може бути високий прогумований костюм для заходу у воду. Або щось ще, необхідне для конкретної риболовлі.

18. Вода та їжа. Без цього пункту можна обійтися, хіба що, якщо ви збираєтесь на кілька годин закинути вудку в водоймі, розташовані біля дому. Ще й при середній температурі повітря. Однак питна вода з собою має бути, особливо в спекотну погоду. Їжа також потрібна людині для комфортного існування 🙂 Крім цього, сюди слід віднести посуд і ємності для води, їжі, термоси, фляжки, казанки та ін. 

 

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Ще більше корисного

Як правильно зберігати продукти в холодильнику [Інфографіка]

Як розпізнати фальшиву гривню [Інфографіка]

Як вибрати правильний рюкзак для школяра [Поради]

Як пережити похід до стоматолога [Поради]

5 видів болю, які не можна ігнорувати

Як не набрати вагу, працюючи вдома [Поради]

 

, , , , переглядів: 5 259

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *