Що робити, щоб стати більш щасливими у шлюбі?

Збір коштів на потреби армії України
09.03.2017

Що робити, щоб стати більш щасливими у шлюбі?

Чотири поради, які допоможуть зберегти кохання та теплоту між подружжям на довгі роки. Що потрібно робити, щоб ваш шлюб став ще щасливішим та міцнішим. 

Знайдіть час провести вечір вдвох

Візьміть за правило виділяти час, який ви цілком зможете присвятити один одному. Грайте в ігри, діліться враженнями від прочитаних книг, нехай тільки це буде заняття для двох, без сторонніх. Мета в тому, щоб створити інтимний простір, який буде цілком у вашому розпорядженні.

Читайте також: Чому люди люблять секс та як він впливає на тривалість відносин?

Пишіть листи

Симпатична листівка, відправлена поштою (по-старому, в паперовому конверті з маркою) або потайки опущена в кишеню пальто; записка з клейким краєм, приліплена на робочий документ … Згодиться будь-яка форма, в якій ви можете висловити свої бажання, подякувати, поділитися відкриттям. Головне, щоб ці слова йшли від серця.

Піклуйтесь щодня

Спілкуватися один з одним при пробудженні, цілуватися при розставанні і зустрічі, надавати дрібні послуги, говорити компліменти, робити подарунки і влаштовувати сюрпризи, разом відзначати успіхи, прощати один одному поганий настрій, несумлінність, запізнення і забудькуватість … Що може бути краще?

Читайте також: Лікарі розповіли, чому секс дуже корисний для жіночого організму?

Постійно вивчайте один одного

Раз чи два на місяць вибирайте час, щоб поговорити. Просто і відверто, як на самому початку, коли ви були один для одного невідомими материками, відкритими, але ще не вивченими. Обговорюйте удвох, що вас забавляє, захоплює, хвилює, обурює. Слухайте один одного, але коментарі залиште при собі. Коли партнер говорить, слухайте його по-справжньому, дивіться на нього по-справжньому. Нехай його погляд, жести, голос, слова чіпають вас.

За матеріалами nashamama.com.

 

, , , , переглядів: 874

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *