СЕНСАЦІЯ: у Рівному зробили реальне відео привида

Збір коштів на потреби армії України
19.08.2016

СЕНСАЦІЯ: у Рівному зробили реальне відео привида

 Нещодавно незвичайне відео з`явилося в мережі Інтернет.

 

Відео, очевидно під час нічної варти, зняли правоохоронці. На ньому чітко видно білий силует на подвір`ї однієї із установ міста Рівного. Прозорий образ людини на мить стає видно на екрані, а потім, за кілька секунд,  він зникає за рогом.

Переконайтеся самі:

 

Відео з каналу Виктор Котиль на Youtube

До речі, як повідомляють «Волинські новини», фото привидів – зовсім не дивина. Наприклад, серед гурту військових на фото можна побачити зображення прозорого чоловіка. Вважають, що це Фредді Джексон. Він загинув за загадкових обставин якраз у той день, коли робили фото.

Фото з: volynnews.com.

А це фото зробили 19 листопада 1995 року. У той час повністю згоріло приміщення мерії англійського міста Вем. Тоні О’Рахіллі знимкував пожежу з іншого боку вулицю. Переглядаючи знімок, фотограф побачив на фото прозорц фігуру дівчинки, але ні сам О’Рахіллі, ні інші свідки, ні  пожежники не бачили її  на пожежі. Виявляється, у 1677 році там також виникла пожежа, під час якої згоріло багато дерев`яних будинків у місті. Вважають, що маленька дівчинка Джейн Чарм нехотя підпалила один з дахів свічкою.

 

 Фото з: volynnews.com.

Одна жінка також зробила фото могильної плити своєї померлої доньки. Нічого дивного вона тоді не бачила, однак проявивши плівку, помітила біля могили силует малюка.

 

  Фото з: volynnews.com.

Таких випадків історія знає чимало. Тож переглядаючи фото з літнього відпочинку, уважно придивіться, може ви побачите ще когось незнайомого поряд із собою?


Головне фото з: othereal.ru.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

CЕНСАЦІЯ: В Україні зловили живу русалку?

Що подарувати чоловікам-рівнянам?

Рівнянин постраждав через спокусливу голу жінку

Відомий рівненський гурт скоро припинить своє існування

 

, , , , переглядів: 1 306

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *