Щастя Сальвадора: головним трендом літа стане сюрреалізм

Збір коштів на потреби армії України
17.05.2017

Кожен, хто в цьому сезоні не грає в Рей Кавакубо і не експериментує з деконструкцією, неодмінно перевтілюється в Ельзу Скіапареллі і прикрашає речі символом сюрреалістичних 1930-х – лобстером. Головний атрибут Сальвадора Далі – став основним цього літа. Так дизайнери вітають Будинок Schiaparelli з 90-річним ювілеєм. Креативний директор марки Бертран Гійом присвятив пам’яті засновниці і відтворив до ювілею Будинку її знамените плаття «Лобстер» з яскраво-червоним членистоногих на Подолі.

Вперше Ельза Скіапареллі попросила Далі намалювати лобстера в якості прикраси для білого вечірньої сукні з органзи рівно 80 років тому – в 1937-му. Малюнок був перенесений на тканину провідним дизайнером по шовку. Дизайнер не згадувала цю сукню в своїй біографії, але після того, як знімки Уолліс Сімпсон облетіли весь світ, плаття «Лобстер» стало одним з найзнаменитіших творів Скіапареллі.

Через 80 років лобстери в палітрі від ніжно-рожевого до коралового оселилися на топах Christian Dior і Peter Jensen, спідницях Lena Hoschek і сукнях Attico, а також прикрасили сумки Gucci, Kurt Geiger і спеціальну бостонську серію кросівок Brooks. Але найапетитніші – у вигляді сережок на моделях з показу Dolce & Gabbana. Переглянемо величних лобстерів?

 

, , , , переглядів: 1 869

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *