Ще більше спілкування: Instagram додав нові функції

Збір коштів на потреби армії України
16.08.2018

Ще більше спілкування: Instagram додав нові функції

З 15 серпня ви зможете відправляти опитування через прямі повідомлення в Instagram. Вони працюють так само, як додавання наклейки опитування до ваших історій, але тепер вам буде надана можливість відправити історію свого власного вибору користувачів.

Всі в груповому чаті зможуть переглядати результати опитування, коли вони голосують в режимі реального часу. Це не так принципово нове оновлення, як, наприклад, вміння відключати повідомлення ваших друзів, але це корисний інструмент, коли ви просто хочете опитати невелику групу релевантних людей.

Наприклад, ви хочете дізнатися у друзів, в який заклад вони хочуть піти. Соцмережа помітно збільшує комфорт у спілкуванні між користувачами, роблячи акцент на більш особисте спілкування, поєднуючи це з публічними опитуваннями і задаванням питань.

Результат пошуку зображень за запитом "спілкування в Instagram"

Стікер опитування був доступний для Stories з жовтня минулого року, і з тих пір до нього приєднався слайдер Emoji і стікер “Питання”. Instagram поліпшується в бік збільшення взаємодії між користувачами, навіть якщо це означає перетворення платформи в щось на зразок ask.fm.

Як і багато нових функцій Instagram, оновлення тепер поширюється на обрану групу користувачів на Android і iOS, і незабаром з’явиться у кожного користувача.

, , , переглядів: 1 054

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *