Що буде, якщо залишити зарядку в розетці без телефону

Збір коштів на потреби армії України
01.02.2023

Що буде, якщо залишити зарядку в розетці без телефону

Зараз вже складно знайти людину, яка не користується мобільним телефоном. А однією з особливостей мобільних телефонів є необхідність їх заряджати іноді. І багато хто замислюється, а чи потрібно виймати зарядний пристрій з розетки, тоді як смартфон не заряджається.

зарядка телефону

Є багато суперечливих думок щодо цього. І сьогодні, пропонуємо розібратися з міфами, які витають навколо спірного питання: «Що буде, якщо залишити зарядний пристрій, що надовго включений в розетку, без телефону?». Отже,

Міф 1. Не витягнута зарядка може стати джерелом пожежі

Це може статися тільки через несправну розетку. Або через раптовий сильний стрибок напруги при несправній проводці. Якщо це так, то взагалі краще в розетку нічого зайвого не пхати.

Хоча зараз майже в кожній квартирі чи будинку стоять захисні автомати (головне, щоб вони були виготовлені з якісних матеріалів відомих виробників).

До того ж зараз навіть розетки продаються з вже вбудованими USB портами. І жодних проблем із пожежною безпекою вони не доставляють.

Міф 2. Термін служби зарядного пристрою значно зменшиться

Чомусь є люди, які вважають, що якщо зарядний пристрій для смартфона постійно включено в розетку, то скорочується термін його служби. Частка правди в цьому є. Адже термін служби середньостатистичної зарядки становить приблизно 6 років.

Але, мені здається, що ваш телефон вийде з ладу або моди набагато раніше. Отже, цей аргумент звучить якось непереконливо.

Міф 3. Підвішена витрата електроенергії

Звичайно, навіть підключений без телефону зарядний пристрій все одно споживає електроенергію. Але споживання це дуже мало. І навіть якщо зарядку буде включено в розетку протягом місяця, то «накрутить» вона справжні копійки.

Навіть якщо у вас у розетки буде безперервно включено кілька зарядок без телефонів, то наприкінці місяця ви навряд чи помітите різницю у спожитій електроенергії.

І все ж таки залишати зарядний пристрій у розетці без телефону небажано. Особливо, якщо в будинку є маленькі діти та тварини.

Ще, проходячи повз, ви можете випадково зачепити його, що вивести з ладу розетку або зарядний пристрій.

Тому краще знайти зарядку своє місце і завжди її прибирати туди після використання.

Джерело: https://itechua.com/

, , , , , , переглядів: 210

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *