Що і як носити цього літа?

Збір коштів на потреби армії України
02.06.2017

Що і як носити цього літа?

Після довгих місяців у пальто та куртках, з настанням теплої пори, завжди виникає питання: що вдягати? Одними шортами та босоніжками тут не обмежишся, тому ми підготували для вас перелік актуальних базових речей з якими можна створити безліч образів і завжди виглядати стильно.

Біле взуття
Несподіваний та сміливий акцент, здатний підняти градус гостроти будь-якого образу. Особливо ефектно білий виглядає на лаконічних моделях зі строгими формами на кшталт квадратного каблука або гострого носка.

Футболка з написом
Футболка і літо – завжди були синонімами. У цьому сезоні наймодніші з них саме з гучними гаслами. Нерідко додають й іронічні принти. І при цьому поєднувати їх потрібно з речами, що підкреслюють жіночність – спідниця, босоніжки на високих підборах або ультракороткі шорти.

Легкою ходою
Сукня, що “летить” зі строкатими принтами, які одразу навіюють образ  хіпі. Цей сезон не став винятком, зайвий раз зміцнивши позиції розслаблених та повітряних силуетів.

Хакі
Найактуальніший відтінок весняно-літнього сезону, який точно оцінять шанувальники природності і натуральності. Він добре виглядає з розслабленими і об’ємними силуетами, за допомогою його гри відтінків можна скласти цікавий багатошаровий образ або просто підкреслити засмагу.

Ретро-купальник
Куди ж без купальника влітку? Особливі та просякнуті часом, їх люблять за жіночні силуети, що підкреслюють талію і груди та цікаві оздоблення.

, , , переглядів: 1 175

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *