Що мудрі жінки приховують від чоловіка

Збір коштів на потреби армії України
12.11.2022

Язик – ворог мій. Не завжди у відносинах зі своєю найдорожчою половиною жінки замислюються над цим постулатом. Які можуть бути таємниці від коханого і люблячого чоловіка? Так думають молоді дружини. І тільки з досвідом приходить розуміння, що не завжди і не все потрібно відкривати найближчій тобі людині. У кожної з нас повинен бути потайний куточок, де ми зберігаємо наші секрети. Ми розповімо, про що ж не повинен знати чоловік?

мудра жінка

Таємниці минулого

Перше – це наше минуле. Чи варто його приховувати від чоловіка? Звичайно ні, адже саме воно – шлях в сьогодення. Однак розумна жінка не буде вдаватися в деталі минулих відносин з іншими чоловіками. Чоловік повинен перебувати в повній впевненості, що він головна людина в житті своєї обраниці. Тому мудра жінка ніколи не порівнює чоловіка з колишніми партнерами. Це стосується звичок, фінансової спроможності і, звичайно, сексуальних відносин. Навіть якщо чоловік просить розповісти, цього робити не варто. Ваші слова назавжди залишать “зарубку” в його душі.

Розумна жінка не буде вдаватися в деталі минулих відносин Не варто поширюватися і про страшні випадки в минулому житті, але лише у тому разі, коли ситуація вже повністю прожита і опрацьована, якщо душа відпустила той складний момент. Сімейні психологи вважають, що небажання знати про минуле – захисна реакція, яка оберігає психіку чоловіка.

Хто приносить мамонта?

Чи зобов’язаний чоловік знати про те, скільки заробляє його дружина? Розумна дружина “зчитує” амбіції свого чоловіка і сама вирішує це питання. Для чоловіка принципово важливо бути лідером в сім’ї, а високе становище обраниці ставить його на сходинку нижче. Звичайно, кар’єрний успіх неможливо і не потрібно приховувати, проте можна не акцентувати на цьому увагу.

З фінансами не все так однозначно. Чоловік історично головний добувач. Його завдання — принести в житло мамонта. З часів кошлатих ссавців пройшли тисячі та мільйони років. Мамонти вимерли, гендерні відмінності в соціальній сфері поступово стираються, проте генетична пам’ять ще жива. Дійсність така, що жінка може заробляти більше свого чоловіка. Однак розумна дружина не бравує доходами. Вона на рівних вкладається в сімейний бюджет, а надлишки цілком може витратити на брендовий одяг або взуття, відкласти гроші на самоосвіту.

Подушка безпеки

Є і зворотна ситуація. Жінка при заможному чоловікові не приносить в сім’ю значимого доходу. При цьому вона відкладає свої заощадження «на чорний день». Розумні дружини впливових і багатих людей знають, що цей день може настати в будь-який момент.

Звичайно, кожен випадок індивідуальний. Особисті відносини подібні ходінню по канату: ти намагаєшся, намагаєшся утримати крихку рівновагу, а потім зриваєшся і летиш вниз. Зрив може бути не критичним, але хто знає, який рубець в душі він залишить. Тому завжди слід замислитися, а чи так потрібно знати чоловікові все?

Джерело: https://ukr.media/

, , , , , , , переглядів: 347

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *