Що нового у кореянок? Тренди K-beauty 2020

Збір коштів на потреби армії України
03.01.2020

Що нового у кореянок? Тренди K-beauty 2020

Ви вже певно знаєте, а може й тестували 10-крокову процедуру догляду за шкірою, яку люблять кореянки. Але зараз в моді мінімалізм і бажання зменшити кількість флакончиків на поличці у ванній, тому навіть корейським б`юті-брендам доводиться придумувати щось більш просте. Що ж вони нам пропонуватимуть в найближчому майбутньому – цього року, наприклад?

Amorepacific – найбільша косметична фірма в Південній Кореї (їм належать бренди Laneige, Hera, Sulwhasoo, Innisfree та багато інших) та сьомий за величиною виробник косметики у світі. Ось три тенденції K-краси, які, за їх розумінням, ми будемо спостерігати до 2020 року:

Індивідуальність ритуалів

Кейт Квон, керівник колективу наукових досліджень корпорації Amorepacific Corporation, каже, що корейський догляд за шкірою надалі надаватиме більше можливостей індивідуалізувати свої процедури краси. Незалежно від того, хочете ви розширювати чи зменшувати їх масштаби.

Волосся отримує більше K-любові

Наступного року з’явиться ще більше корейських засобів для догляду за волоссям. Це будуть рецепти зі складними формулами, сумішшю олій, багатьма функцями одразу.

Anti-pollution – новий antiage

Оскільки тенденція до прийняття свого тіла таким, яким воно є, починає змінювати уявлення про старіння, індустрія краси також починає переносити свою увагу на зовнішні фактори стресу (на відміну від уповільнення процесу старіння) – профілактичного та захисного догляду за шкірою.

Отже, ми побачимо більше продуктів та рецептів K-beauty, націлених на урбаністів.

, , , переглядів: 802

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *