Що повинно бути написано на футболці?

Збір коштів на потреби армії України
16.06.2017

Що повинно бути написано на футболці?

Найголовніше правило цього сезону – це відсутність будь-яких правил. Хочете кроп-топи – будь ласка, кольорові колготки – заради Бога. Футболки з написами, причому безглузді і абсурдні, теж тріумфально повернулися в наше життя. Вчимося правильному поводженню з одним з найбільш очевидних трендів цього сезону.

Цікаво те, що фетишем найбільш просунутих модників, стали футболки з логотипами брендів. Тобто що раніше вважалося моветоном – тепер в тренді! Це може бути будь-який логотип – Coca Cola, Levi’s, Moschino, H & M. Далі – більше: назви алкогольних брендів, наприклад, Martini, немов ви прихопили цю футболку з промостенду, а також кіногіганта типу Marvel, Universal або Disney також вітаються.До речі, гарна новина для всіх жартівників: повернулися слогани, жарти, каламбури.

Тепер запам’ятайте найпопулярніше слово цього літа – Love. З принтами і без, будь-якого шрифту, будь-якої конфігурації – це літо буде про любов, і крапка!

Всі види ліберальних протестів теж модні. Знакова футболка на цю тему – з написом We should all be feminists. Ну і старе-добре-вічне типу Rolling Stones теж, мабуть, стане в нагоді.

, , , , переглядів: 1 063

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *