Що робити, якщо дитину захитує в машині чи автобусі під час переїздів

Збір коштів на потреби армії України
06.05.2022

Що робити, якщо дитину захитує в машині чи автобусі під час переїздів

Якщо дитина зблідла, часто позіхає – її захитало. Не чекайте, поки малюка знудить, відверніть його увагу, давайте попити води та забезпечте доступ в салон свіжого повітря.

Дітей часто захитує в транспорті, а через війну з росією сотні тисяч українців змушені переїздити у пошуках безпеки. Що робити, коли дитину захитує в машині – порадами поділилися у МОЗ України.

Якщо дитина мала, то вона не завжди може пояснити, що з нею відбувається. Зверніть увагу на стан дитини – не тільки нудота буде ознакою того, що малюка захитало. Дитина може скаржитися на біль у животі, сонливість, головний біль. Вона блідне, частішає її серцебиття, потім виникають позиви до блювання і безпосередньо блювання.

Тому перед майбутньою поїздкою добре, якщо дитина зможе погуляти, побути активною, побігати. Не годуйте сильно дитину перед поїздкою, але голодною вона теж не має бути. Порадьтеся з педіатром, який препарат дати малюкові, щоб його менше захитувало. І не забудьте дати ліки безпосередньо перед поїздкою.

Якщо під час руху дитину стало захитувати, дайте їй льодяник, запасіться водою і давайте її пити малюкові дрібними ковтками. Також важливо посадити дитину під час руху транспорту так, щоб вона дивилася перед собою. Якщо є можливість, то частіше зупиняйтеся, давайте дитині розім’ятися і з’їсти щось легке.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

 

 

 

переглядів: 623

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *