Що робити, якщо закінчився бензин: поради автомобілістам

Збір коштів на потреби армії України
01.04.2022

Що робити, якщо закінчився бензин: поради автомобілістам

Не бійтеся звертатися по допомогу до людей – адже ви теж не відмовите на їхньому місці.

На водіїв чекає чимало складних ситуацій у дорозі. Одна з них – коли пальне закінчується або вже закінчилося зовсім, а їхати треба. Що робити? Навіть у такому разі є вихід і не один.

Очевидний знак того, що пальне в баку закінчується – це індикатор на панелі приладів . Залежно від моделі, автомобіль сигналить про низький рівень пального. Залишків може вистачити на кілька кілометрів, що дозволить знайти заправку та поповнити запаси.

Що робити, якщо закінчився бензин у машині: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Залишки пального

Поки бак повністю не спорожнів, ви можете трохи заощадити, щоб дотягнути до найближчої АЗС . Для цього відключіть усе, що збільшує витрати палива, наприклад, кондиціонер. Оптимальна швидкість руху – в межах 80-100 км на годину, не гальмуйте і не розганяйтеся різко, інакше витрата зростає.

  • Лайфхак 2. Зупинка

Щоб не стати посеред траси, постарайтеся вчасно виправити на парковку або хоча б на узбіччя . Як тільки після сигналів ви відчуєте тряску або почуєте шум, рухайтеся до узбіччя і намагайтеся якнайшвидше припаркуватися.

  • Лайфхак 3. Заправка

У вашому багажнику завжди має бути каністра – металева за правилами протипожежної безпеки. Чудово, якщо вона повна, тоді просто влийте вміст у бак. З порожньою каністрою вирушайте на пошуки пального, наприклад, до найближчої заправки.

Можна спробувати роздобути трохи бензину у водіїв, що проїжджають . Наприклад, у багатьох таксистів у багажнику про запас може бути каністра з бензином, і вони можуть поділитися. Або попросити накачати трохи палива у господаря старої марки авто.

  • Лайфхак 5. Буксир

Якщо заправок поблизу не виявилося, вам знадобиться буксирувальний трос і знову ж таки стороння допомога. Постарайтеся зупинити машину, що проїжджає, і попросіть водія дотягнути вас на буксирі до найближчої АЗС.

  • Лайфхак 6. Сервіс

Якщо допомоги чекати немає звідки, зателефонуйте до найближчої автомайстерні чи у спеціальну службу допомоги на дорозі. Зрозуміло, що це не дешево, але вони надійно зможуть вирішити вашу проблему.

переглядів: 427

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *