Що таке “Ліга Сміху”: історія проекту, правила і організатори

Збір коштів на потреби армії України
25.04.2019

Що таке “Ліга Сміху”: історія проекту, правила і організатори

“Ліга Сміху” — щорічний чемпіонат України з гумору. Виробництвом проекту займається “Студія Квартал-95” за підтримки телеканалу “1+1”. Проект складається з відбіркових турів та п’яти етапів, що провадять згідно із графіком, який зазначено на офіційному сайті Проекту, а саме: відбірковий фестиваль, 1/16 фіналу, 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, 1/2 фіналу, фінал.

У рамках відбіркових турів проект відбирає команд-конкурсантів, що допускаються до участі у фестивалі та телевізійній зйомці проекту. На відбірковому фестивалі журі обирає 14 команд-учасників із числа команд-конкурсантів, допущених до участі у фестивалі, для подальшої участі в проекті згідно із графіком проекту та зйомок телевізійної версії проекту.

До кожної команди-учасника закріплюється тренер зі складу журі. Один член журі може бути одночасно тренером не більше двох команд-учасників. Член журі стає тренером команди-конкурсанта в разі виявлення зацікавлення таким членом журі. Під час проведення Фестивалю в подальшій роботі з командою-конкурсантом як Командою-учасником протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту.

У разі зацікавленості конкретною Командою-конкурсантом на фестивалі одразу декількома потенційними тренерами, команда-конкурсант отримує право вибору тренера, з яким вона співпрацюватиме як команда-учасник протягом проведення наступних етапів проекту та зйомки телевізійної версії проекту. Під час проведення наступних етапів проекту та зйомок телевізійної версії проекту тренер команди-учасника не оцінює її виступ. Організатор проекту залишає за собою право змінювати тренера команди-учасника.

До участі в кожному наступному етапі проекту допускаються команди-учасники, які отримали найвищі оцінки від журі, з урахуванням того, що в 1/8 фіналу може брати участь 12 учасників, у 1/4 фіналу — 10 команд, у 1/2 фіналу — 6 команд, фінал — 2 команди. Організатор проекту залишає за собою право змінювати кількість команд-учасників на кожному етапі проекту. Командою-учасником, що перемогла в проекті, вважається команда-учасник, що отримала найвищі оцінки журі у фіналі проекту.

, переглядів: 1 445

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *