Шість корисних звичок, щоб зберегти зір [Поради]

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2015

Шість корисних звичок, щоб зберегти зір [Поради]

В 21 столітті багато людей зіткнулися з проблемою погіршення зору. Портал HealthVesti.com опублікував нескладні поради, які дозволять підтримати здоров`я власних очей. Якщо дотримуватися цих простих порад, зір можна зберегти надовго.

 

1. Розпрощайтеся зі звичкою палити. Якщо людина курить, то вона руйнує не тільки легені, а й псує зір. Куріння сприяє підвищенню внутрішнього очного тиску, що призводить до різних хвороб очей.

 

2. Їжте більше чорниці. Корисні речовини, що містяться у чорниці, здатні підвищити гостроту зору та знизити втому очей. Також вона запобігає багатьом захворюванням. Щоб їсти чорницю цілий рік, ягоди можна заморожувати.

 

3. Привчіться пити мультивітаміни. За даними деяких досліджень, у людей, що приймають вітаміни, проблем із зором набагато менше.

 

4. Носіть захисні окуляри. Плаваючи в хлорованому басейні та просто прибираючи територію на вулиці, не полінуйтеся скористатися спеціальними захисними окулярами. Це запобігає пошкодженню рогівки, а отже, збереже зір.

 

5. Прогулянки на свіжому повітрі – запорука здоров’я. Гуляти на свіжому повітрі корисно для всього організму, а для зору – в першу чергу. Перебуваючи на природі, людина розслабляється і дає відпочити своїм очам.

 

6. Давайте очам відпочити. Під час триваллої роботи за комп’ютером, а також під час інтенсивного читання, потрібно через кожну годину дозволяти очам трохи відпочити. Це займає всього 30 секунд – просто сфокусуйте свій погляд на певній точці.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Ще більше корисного

5 способів зняти стрес на роботі [Поради]

Як зробити гарбузову голову на Хелловін [Поради]

Що корисніше: пиво чи вино?

Наймилозвучніші слова української мови в картинках

14 найбільш точних народних прикмет на Покрову

, , , , , переглядів: 1 034

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *