Шоу для всієї родини “Спляча Красуня” у Рівному

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2019

Шоу для всієї родини “Спляча Красуня” у Рівному

Продюсерський центр «Made in Odessa» представляє музичну захоплюючу феєрію, з елементами шоу для всієї родини – «Спляча Красуня». Відвідавши наше шоу, Ви потрапите в середньовічну казку, в холі театру Вас чекатимуть історичні персонажі, справжня середньовічний ярмарок та лицарські бої, де події розгорнуться задовго до початку вистави.

Ми розкриємо Вам таємницю, що ж відбулося насправді у відомій казці? Розповімо історію феї Малефісенти, не обійдеться без традиційної любові прекрасної принцеси Аврори і сміливого принца Філіпа, яка пройде всі випробування, які випали на їх долю і об’єднає їх серця. Ви станете свідками і учасниками справжнього чаклунства, яке творитимуть три веселі і непередбачувані феї. Що ж переможе, добро чи зло? Чи можливий третій варіант?

Яскраві костюми, неповторна хореографія, захоплююче музичне оформлення, акробатичні трюки, ходулісти, спецефекти від більш 65-ти персонажів, не залишать Вас байдужими і занурять в історичну епоху, де казка тісно перепліталася з реальністю. І головне – все шоу супроводжується живими декораціями

__________________________
▶️ 28 березня 2018 о 18:00
🔹 у Міському Будинку Культури (вул. Соборна, 3д)

🎫 КВИТКИ : https://kasa.in.ua/sou-dla-vsiei-simi-splaca-krasuna-rivne

🎫 КВИТКИ : https://rivne.karabas.com/splyacha-krasunya-57

🔸 Довідки за телефонами:
☎️ (097) 055 32 21, 43-93-38

, , переглядів: 792

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *