“Сімейне свято” на Північному відбудеться завтра!

Збір коштів на потреби армії України
19.08.2017

“Сімейне свято” на Північному відбудеться завтра!

Літо потихеньку закінчується і потрібно використовувати його останні моменти на повну, чи не так? Проведіть час весело та цікаво з сім’єю чи друзями в мікрорайоні Північний.

Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія».

північнийВ програмі свята: виступи аніматорів та розваги на батуті, караоке, дитячий аквагрим, конкурси та розіграші подарунків. До того ж, заплановані спортивні змагання та сімейні естафети, котрі організовуватимуть працівники Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Варто зазначити, що всі розваги – безкоштовні. Свято відбуватиметься у рамках проекту «Рівне – місто унікальних подій», за сприяння Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради. Організатори запрошують рівнян на Сімейне свято, 20 серпня, мікрорайон «Північний» парк «Просвіти», територія поблизу дитячого майданчика. Початок о 14 годині. Програма заходу: 14:00-16:00 − Початок свята. Розваги на батуті, ігри та конкурси від аніматорів, дитячий аквагрим; 14:30 – 16:30 – Виступ фіналістів та переможців фестивалю-конкурсу «Ми талановиті. Мегаподія» 15:30-16:30 – естафетні конкурси та спортивні змагання від Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”; 16:30 -17:00 – Виступ фіналістки “Х-фактора” та “Ми талановиті” Аліни ЛЯШУК 17:00 -17:30 – святкове караоке; 17:30 -18:00 – виступ велотріаліста 18:00- 19:00 – виступи композитора, продюсера та співака Сашка НЕВЖЕ.

, , переглядів: 830

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *