Символ 2015 – Коза або Вівця?

Збір коштів на потреби армії України
18.02.2015

Символ 2015 – Коза або Вівця?

 
19 лютого 2015 настає новий рік за китайським календарем. Його покровителька – норовлива рогата істота Коза або Вівця. Господиня року – норовлива і трохи хитра рогата істота, але менша за розміром і більш домашня та лагідна, ніж дикий і непередбачуваний Кінь. 


Багатьох цікавить, чому одні вважають символом 2015 року Козу, а інші – Вівцю. Схоже, східні астрологи й самі точно не визначилися.
 
Виявляється, якщо для нас, українців, це зовсім різні тварини, й навіть говорять вони по-різному “бе”, і “ме”, то для китайців між ними немає принципової різниці.
 
“Справа в тому, що” коза “і” вівця “позначаються в деяких діалектах китайської мови одним і тим же ієрогліфом, – пояснила Яо Ся, директор Інституту Конфуція в м.Нижній Новгород. – Для нас важливий той факт, що це домашня тварина з рогами, шерстю і дає молоко. Тут вже особиста справа кожного, кого вибрати – козу або вівцю. Наприклад, мені більше подобається вважати, що настане рік Вівці. До речі, прийде він тільки 19 лютого 2015. Ми знаємо, що європейці починають відлік нового року прямо з 1 січня. Хоча це не має принципового значення. Вже і в самому Китаї молодь мало звертає увагу на новорічні символи: в основному це важливо тільки бабусям і дідусям. Нічого не поробиш: глобалізація…”, передає її коментар aif-nn.ru.
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

, , , , переглядів: 2 199

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *