Скажене Весілля 2: у мережі показали перший трейлер продовження комедії

Збір коштів на потреби армії України
25.10.2019

Скажене Весілля 2: у мережі показали перший трейлер продовження комедії

У мережі опублікували перший офіційний трейлер фільму “Скажене Весілля 2”. Продовження найкасовішої комедії 2018 року вийде 25 грудня, а поки що зацініть перші кадри стрічки!

Події нового фільму відбуваються через рік після “Скаженого весілля”. За сюжетом продовження комедії, темпераментний Василь Середюк тільки-но змирився з тим, що його молодша дочка вийшла заміж за афрофранцуза. Та емоції вщухли ненадовго, адже старша донька також приводить у дім неочікуваного зятя.

Основний акторський склад у другій частині “Скаженого весілля” залишився незмінним: головні ролі виконали Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, Дмитро Монатік, Олексій Супрун та інші. До касту також приєднався Олексій Завгородній (соліст групи “Время и стекло”). Відзначимо, що режисером комедії “СВ” став Влад Дикий, а продюсерами виступають Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка та MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко).

, переглядів: 903

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *