Скільки зароблятиме новоспечений заступник Хомка із бюджету Рівного?

Збір коштів на потреби армії України
03.03.2017

Скільки зароблятиме новоспечений заступник Хомка із бюджету Рівного?

Бюджетна комісія Рівнеради сьогодні ухвалила рішення про зарплату Віталія Германа. Нагадаємо, новий заступник у міського голови Рівного з`явився 29 грудня.

Як йдеться у розрахунках, видатки з міського бюджету на оплату праці Віталія Германа 2017 році складатимуть 196 716, 28 гривень. Це трохи більше 16-ти тисяч гривень на місяць.

Читайте також: В мережі показали захоплюючу красу нічого Рівного (+ВІДЕО)

У розрахунках вказано, що посадовий оклад заступника міського голови складає 3 569 гривень. За високі досягнення в праці та вислугу років Віталію Герману доплачуватимуть щомісяця ще близько трьох тисяч гривень. Доплата за ранг щомісяця становить 110 гривень. А щомісячна премія Віталія Германа майже вдвічі перевищує посадовий оклад – 6 898,12 гривень. Таким чином, місячний фонд зарплати новопризначеного заступника міського голови складає 13 796 гривень 24 копійки.

Читайте також: Рівняни цієї весни матимуть шість додаткових вихідних (+ДАТИ)

Крім того, Віталію Герману виплачуватимуть разову допомогу на оздоровлення – 13 тисяч 796 гривень 20 копійок та соціальну матеріальну допомогу «для вирішення соціально-побутових питань» – у такому ж розмірі. І раз у рік Віталій Герман отримуватиме премію до професійного свята – у розмірі посадового окладу – 3 тисячі 569 гривень. Тож за рік Віталій Герман заробить 196 716 гривень і 28 копійок, – повідомляє radiotrek.rv.ua.

, , , , , , переглядів: 873

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *