Скільки зароблятиме новоспечений заступник Хомка із бюджету Рівного?

03.03.2017

Скільки зароблятиме новоспечений заступник Хомка із бюджету Рівного?

Бюджетна комісія Рівнеради сьогодні ухвалила рішення про зарплату Віталія Германа. Нагадаємо, новий заступник у міського голови Рівного з`явився 29 грудня.

Як йдеться у розрахунках, видатки з міського бюджету на оплату праці Віталія Германа 2017 році складатимуть 196 716, 28 гривень. Це трохи більше 16-ти тисяч гривень на місяць.

Читайте також: В мережі показали захоплюючу красу нічого Рівного (+ВІДЕО)

У розрахунках вказано, що посадовий оклад заступника міського голови складає 3 569 гривень. За високі досягнення в праці та вислугу років Віталію Герману доплачуватимуть щомісяця ще близько трьох тисяч гривень. Доплата за ранг щомісяця становить 110 гривень. А щомісячна премія Віталія Германа майже вдвічі перевищує посадовий оклад – 6 898,12 гривень. Таким чином, місячний фонд зарплати новопризначеного заступника міського голови складає 13 796 гривень 24 копійки.

Читайте також: Рівняни цієї весни матимуть шість додаткових вихідних (+ДАТИ)

Крім того, Віталію Герману виплачуватимуть разову допомогу на оздоровлення – 13 тисяч 796 гривень 20 копійок та соціальну матеріальну допомогу «для вирішення соціально-побутових питань» – у такому ж розмірі. І раз у рік Віталій Герман отримуватиме премію до професійного свята – у розмірі посадового окладу – 3 тисячі 569 гривень. Тож за рік Віталій Герман заробить 196 716 гривень і 28 копійок, – повідомляє radiotrek.rv.ua.

, , , , , , переглядів: 720

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *