Слідуйте за Сонцем

Збір коштів на потреби армії України
02.03.2016

Слідуйте за Сонцем

            Олег Слободенюк та Аня Цуканова – молоді люди з Рівного, які не уявляють свого життя без подорожей.Довгий час вони подорожували лише Україною, однак приблизно рік тому  почали активно подорожувати світом і вже встигли доїхати до Грузії, Німеччини, Голландії , Індії та інших країн.

Щоб ділитись досвідом та враженням, Олег та Аня завели сторінку у одній з соціальних мереж, яка називається Follow the Sun. На цій сторінці мандрівники діляться своїми думками, розповідають  що саме вразило їх у тій чи іншій країні та просто викладають колоритні фото, оскільки фотографія – це одна з їхніх пристрастей.

«Follow the Sun… Перш за все ця назва відображає наш світогляд. Ми живемо в подорожах і все більше і більше часу ми проводимо не вдома. Follow the Sun – це не проект. Це історія нашого життя відображена в розповідях та фото» – розповідає Аня, – «Подорожі відкривають тебе з іншої сторони. Іноді може здатися, що до цього ти себе взагалі не знав. Також це дуже впливає на стосунки між людьми. Так ми відкриваємо нові горизонти, знайомимося з кожним днем все більше і більше з собою і починаємо жити кожним днем. Вдома цього немає. Коли ми приїжджаємо назад, то час йде зовсім інакше і ти не намагаєшся вхопитися за кожен день і прожити його як можна повніше».                 Для тих, хто ще не так активно подорожує, однак мірє про це, Аня дає таку пораду: треба просто бути відкритими до світу і приймати все, адже до всього не підготуєшся.

Нещодавно у місцевому timecafé Home Олег та Аня  провели власний вечір, на якому поділились своїми пригодами у Індії, якою вони подорожували цілих два місяці.

Читайте також: Таємниця порятунку Еріка Коха

Читайте також: Скажи мені що ти слухаєш, і я скажу хто ти

Читатйте також:Три шлюби Чорної княгині

, , , , , переглядів: 1 155

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *