Смерть через інтернет: послання самогубці в мережі (+ЛИСТ)

Збір коштів на потреби армії України
14.12.2016

Смерть через інтернет: послання самогубці в мережі (+ЛИСТ)

Популярний одеський відеоблогер-мандрівник Максим Ліпатов скоїв суїцид у карпатському лісі 10 грудня. Про це він повідомив в соціальній мережі Вконтакті за допомогою відкладеної публікації. Його смерть підтвердили родичі.

Друзі Максима були шоковані тим, що трапилося, адже хлопець був душею компанії, організатором подорожей і проектів. Цього літа Макс з трьома командами з різних міст будував в Карпатах будинок на дереві і вів відеоблог з будмайданчика. Закінчити будівництво, як планувалося, не вистачило ресурсів і досвіду – вийшов тільки майданчик з містком. Саме там Макс і звів рахунки з життям. Йому було 28 років.

Публікуємо повний текст листа Максима Ліпатова, який став посмертною запискою:

«Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає.

Завдання: пройти соціалізацію.
Статус: завдання провалено.

Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи, моя особистість до кінця не сформувалася, а в 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, поки не став стикатися з такими ж хворими як я. Ми вкрай небезпечні. До того ж, до мене приходить розуміння, що я не зможу побудувати міцну сім`ю з коханою жінкою, народити і правильно виховати дітей, тому що я не нормальний! До того ж немає такої справи, яку б я робив краще за інших і отримував би за неї повноцінну віддачу від соціуму. Так, пару раз стрибнув вище голови… випадково. Але останні пару років я працюю в мінус.

Прагнення до саморуйнування я виявив близько року тому, але тоді ще залишалася надія на позитивні зміни. Тепер же надій і сумнівів не залишилося – це кінець мого шляху.

Прошу нікого не звинувачувати в моїй смерті. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я, як розумна істота, це усвідомив і йду сам.
Моє тіло знайдете в Будинку на дереві (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, в Карпатах, на сільському цвинтарі якомусь, хочу в горах залишитися.

Люблю всіх, кому говорив що люблю.
Вибачте, кому зробив боляче.

Ваш Макс Ліпатов
Мене не стало 10 грудня 2016р».

переглядів: 699

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *