Сьогодні — День народження «Смайлика»

Збір коштів на потреби армії України
19.09.2017

Сьогодні — День народження «Смайлика»

19 вересня 1982 року можна вважати Днем народження «Смайлика». У цей день Скотт Фалман, будучи професором Університету Карнегі-Меллона, запропонував графічно передавати усміхнене обличчя за допомогою трьох символів, які слідують один за іншим: двокрапка, дефіс, закриваюча дужка. Це нововведення отримало просту назву «смайл» (з англ. “посмішка”) і знайшло широке застосування у комп’ютерній сфері — особливо в інтернеті і соціальних мережах.

З появою першого «смайлика» електронний лексикон істотно поповнився. Три елементарні символи дозволили мільйонам людей виражати свої емоції без слів.

День народження «Смайлика» зберігся в електронному вигляді, оскільки Фалман відправив лист на один з головних форумів своєї країни, в якому написав повідомлення з двома смайликами: веселим 🙂 і сумним :-(.

Створення смайлика спочатку було пов’язане з тим, що користувачі інтернету часто не знали, як позначити повідомлення жартівливого характеру, щоб це було всім зрозуміло. Однак через десятиліття цей символ став незамінним у сфері електронного спілкування. Зараз смайлик багатоликий, він здатний висловлювати радість, здивування, захоплення, смуток та інші емоції.

, , , , переглядів: 2 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *