Сьогодні у Рівному виступатиме Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Збір коштів на потреби армії України
13.09.2021

Сьогодні у Рівному виступатиме Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

У понеділок,13 вересня, о 19 годині, Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України виступить на сцені залу камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.

Тур одного з найвідоміших в Європі оркестрів, чия історія налічує вже понад століття, присвячений ювілею нашої держави. Географія туру — вся Україна: від Сєвєродонецька до Ужгорода, загалом — 24 концерти в усіх обласних центрах.

30-річчя Незалежності – гарна нагода проїхати з туром Україною, – каже Володимир Сіренко. – Ми маємо досвід великих турів і бачимо, що це гарно: це нас завжди стимулює, підносить. Наша публіка приймає дуже добре, не гірше, скажімо, за іспанську чи японську. Та й треба, щоб нас знала наша, українська публіка.

image description

Програма гастрольного туру різноманітна. На концерті будуть виконанні  всесвітньо відомі шедеври, плюс українська музика. Кожен музичних творів, які зазвучать на концерті по-своєму унікальний.

Приміром, ноти Симфонії до мажор Максима Березовського, твору, що був написаний у 70-х роках XVIII століття, були знайдені тільки двадцять років тому в архівах Ватикану. Нині Симфонія у репертуарі Національного симфонічного оркестру України.

Для  рівнян виступатимуть:
▪соліст — заслужений артист України Олександр Семчук (скрипка);
▪художній керівник і головний диригент — народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимир Сіренко.

, , переглядів: 766

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *