Сьогодні вперше відправився потяг Здолбунів-Хелм (+ВІДЕО)

Збір коштів на потреби армії України
24.08.2017

Сьогодні вперше відправився потяг Здолбунів-Хелм (+ВІДЕО)

Зі Здолбунова сьогодні вперше відправився потяг-красень до польського міста Хелм. Нагадаємо, нещодавно “Укрзалізниця” прийняла рішення продовжити маршрут потяга Ковель-Хелм. Раніше планувалось, що перший раз відправка буде 4 серпня, але згодом з певних причин цю подію перенесли на День Незалежності.

Як інформує з місця подій журналіст телеканалу РТБ Володимир Струс, пасажири їхатимуть із України до Польщі трішки більше чотирьох годин. Вартість квитка складає 350 гривень.

Зазначимо, що в Здолбунові на потяг сіло всього декілька пасажирів. Залізничники пояснюють, що це нормальне явище, адже більшість – а це кілька десятків, підсядуть вже у Рівному. Зазначимо, що перевага такого напрямку в тому, що до Хелма прокладена залізниця така ж, як і в Україні, тож рухомому складу не доведеться витрачати час на зміну широти колес.

Зі Здолбунова сьогодні вперше відправився потяг-красень до польського міста Хелм. Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" прийняла рішення продовжити маршрут потяга Ковель-Хелм. Раніше планувалось, що перший раз відправка буде 4 серпня, але згодом з певних причин цю подію перенесли на День Незалежності.Як інформує з місця подій журналіст телеканалу РТБ Володимир Струс, пасажири їхатимуть із України до Польщі трішки більше чотирьох годин. Вартість квитка складає 350 гривень.Зазначимо, що в Здолбунові на потяг сіло всього декілька пасажирів. Залізничники пояснюють, що це нормальне явище, адже більшість – а це кілька десятків, підсядуть вже у Рівному. Зазначимо, що перевага такого напрямку в тому, що до Хелма прокладена залізниця така ж, як і в Україні, тож рухомому складу не доведеться витрачати час на зміну широти колес.Подробиці першої відправки сучасного потягу до сусідньої країни дивіться сьогодні в новинах на РТБ о 19.00 та 22.00, а також на нашому сайті та соцмережах трішки пізніше. ВІДЕО надіслав з місця подій Володимир Струс.

Опубліковано РТБ: Рівне Суспільне 24 серпня 2017 р.

, , , переглядів: 1 351

Один коментар
  1. Потяг їде 5:22, якщо назад то 5:10 це зовсім не співпадає з “трішки більше чотирьох годин” автора

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *