Станьте трішки екстрасенсом

Збір коштів на потреби армії України
04.03.2016

Станьте трішки екстрасенсом

 Інтуїція, наше “шосте чуття, так чи інакше є у кожного. У одних вона розвинута сильніше, інші до неї не прислухаються взагалі. Для тих хто хоче її покращити, нижче наведено декілька найпопулярніших психологічних порад та вправ, корисних для розвитку інтуїції:

1. Приглушіть логіку.

Точніше взагалі бажано її відключити. Логіка притуплює інтуїцію. Логіка допомагає Вам в аналізі на основі уже накопиченого досвіду та знань, інтуїція ж навпаки – покликана відчути невідоме та приховане.

2. Займайтесь медитацією.

Медитація – універсальне заняття. Окрім психологічної розрядки Ви отримуєте шанс розвинути інтуїцію, прислухуючись до свого внутрішнього голосу. До того ж медитація повністю відключає логіку. Зручно сядьте(ляжте), розслабтесь та уявляйте щось приємне, стараючись не думати ні про що – і можливо Вам в голову прийдуть нові думки, рішення і т.д.

3. Виконуйте вправи

Вправ є безліч. Загальновідома та найпростіша вправа – це вправа з колодою карт. Візьміть колоду, витягніть з неї карту, але перш ніж подивитись на її значення спробуйте його відгадати. Також популярною є вправа «Кіно без звуку». Ввімкніть телевізор або небачене досі кіно без звуку, та спробуйте відгадати про що бесідують персонажі.

Читайте також:

Слідуйте за Сонцем

Рівненська вистава ірландського драматурга

Три шлюби Чорної княгині 

, , переглядів: 690

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *