Стоп російським електронним книгам та додаткам для читання – чому їх треба заборонити

Збір коштів на потреби армії України
09.05.2022

Стоп російським електронним книгам та додаткам для читання – чому їх треба заборонити

Оплачуючи підписку на MyBook або Bookmate, ви спонсоруєте російські ракети і танки, які вбивають українців та руйнують країну. Тому їх слід заборонити.

Якнайшвидше в Україні потрібно заблокувати російські мобільні додатки для читання MyBook (група компаній ЛітРес) та Bookmate (ТОВ Букмейт), що містять заборонену літературу. З таким проханням до AppStore та Google Play звернулися українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів (УАВК), а також Міністерство цифрової політики України.

Просимо вас підтримати ініціативу щодо заборони роботи в Україні російських мобільних додатків та компаній з продажу електронного контенту (книг), – йдеться у зверненні, – з моменту вторгнення збройних сил РФ на територію України цей контент є частиною активної гібридної війни, що проводиться країною-агресором на нашої території.

Представники УАВК також попросили підтримки у Міністерства культури та інформаційної політики (МКІП), РНБО, Держкомтелерадіо, учасників книжкового ринку та читацької спільноти. Вони закликають бойкотувати та блокувати всі російські програми для читання, представлені в AppStore та Google Play, та не підтримувати грошима жоден культурний контент від країни-агресора.

Список додатків, власники (або кінцеві бенефіціари) яких ведуть бізнес у Росії – країні-агресорі, досить великий, це:

  • ЛітРес,
  • MyBook (група компаній ЛітРес),
  • Bookmate (ТОВ Букмейт),
  • Storytel,
  • МІФ,
  • Альпіна,
  • Alpina Didgital,
  • SmartReading.

Якщо ви – передплатник цих додатків, то ваші гроші за підписку автоматично йдуть на бомби, ракети та танки, які руйнують наші українські міста. Також УАВК просить заборонити їхні сайти з читання та продажу електронних книг, які продають заборонені видавництва, такі як ЕКСМО, АСТ, Альпіна тощо. Тож українцям варто бойкотувати усі ці ресурси.

Будемо вдячні за розповсюдження інформації через ваші канали комунікації з закликом до громадськості, а також дії щодо можливого впливу на рішення державних інститутів щодо заборони роботи цих компаній в Україні – резюмується у зверненні, – оскільки російські ресурси та контент, який вони поширюють – елементи гібридної війни. Гроші від такого бізнесу йдуть країні-агресору на озброєння та війну з Україною.

Джерело: https://tech.segodnya.ua/

переглядів: 601

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *