Стригтись чи не стригтись? Як зрозуміти, чи личитиме коротке волосся

Збір коштів на потреби армії України
26.06.2018

Стригтись чи не стригтись? Як зрозуміти, чи личитиме коротке волосся

Не секрет, що кожна жінка хоч раз у житті задумувалась над тим, чи не підстригти волосся. Проте сумніви щодо того, чи личитиме зачіска, чи ні, часто змушують відмовитися від ідеї змінити імідж. Але ж так хочеться побачити себе новою!

Один з найкращих перукарів світу, британець Джон Фрієд запропонував правило “5.5 сантиметрів”. Згідно цього правила, кут нижньої щелепи по відношенню до обличчя визначає, чи підійде людині коротка стрижка.

Для того, щоб правильно визначити, чи пасуватиме коротка стрижка, вам знадобляться олівець (або ручка) та лінійка. Олівець тримайте біля підборіддя в горизонтальному положенні, а лінійку – під вухом вертикально (як показано на малюнку).

Далі виміряйте відстань від мочки вуха до точки перетину олівця та лінійки. Якщо відстань менше, ніж 5.5 сантиметрів, то коротке волосся вам личитиме, а якщо більше, то не поспішайте стригтись.

Ще один спосіб, який допоможе вам підібрати нову зачіску – фотошоп. Зараз існує безліч безкоштовних онлайн програм, де ви зможете не лише приміряти форму зачіски, але й пофарбувати своє віртуальне волосся у будь-який колір. Найпопулярнішими є такі програми, як Makeoveridea, Hair`s.

Пов’язане зображення

Серед мобільних додатків, найчастіше використовують Insta Hair Style Salon, Celebrity Hairstyle Salon, Hairstyle Makeover, Hairstyle Mirror, Facial Hair Changer for Men and Women та ін. ÐŸÑ€Ð¸Ð»Ð¾Ð¶ÐµÐ½Ð¸Ðµ Hairstyle Mirror

 

Порада: завантажуйте максимально якісні фотографії, щоб зачіска органічно дивилась на картинці.

, , , , , переглядів: 1 981

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *