Сценарист з ICTV вчив рівнян писати сценарій

Збір коштів на потреби армії України
20.05.2017

 

У Рівному успішно функціонує «Школа КВН». Крайнім її спікером був Павло Євчук, який розповідав рівнянам про тонкощі написання стендапу та сценарію до відеофільму.

Рівнян смішили «кроківці»

У РДГУ розіграли Студентський кубок КВН

Організатор школи, Руслан Алексіюк розповів про важливість школи та які знання там здобувають:

 

-Насправді, школа це дуже важливо, причому я зараз говорю не просто про «Школу  КВН», а про будь яку школу. Успішність будь якої держави залежить від того наскільки там розвинена освіта. Кожне нове покоління, яке народжується і приходить в цей світ воно має вміти те, що вміли всі попередні і ще бути готовим до того щоб сприйняти щось нове. КВН існує вже понад пів століття, за цей час сформувалась величезна кількість обов’язкових правил, вмінь, навичок, які відрізняються дуже від театрального та кіномистецтва. Є цілий комплекс з яким треба ознайомитись. Ми всьому цьому вчимо. Ми навчаємо поведінці на сцені, просторовій геометрії, сценічній мові, правил побудови жартів. Це основні ази гумору. Ми одразу даємо можливість застосовувати навики на практиці в турах Ліги «КРОК» і «Літній кубок».

Спікер кращий україномовний стендап – комік, редактор телеканалу ICTV,  сценарист центральних телеканалів України (СТБ, 1+1, ТЕТ, Новий канал, НЛО тв та ін.), автор перших чемпіонів « Ліги Сміху» команди «Два капітана – 1955», Павло Євчук розповів про актуальність обраної теми:

 

-Сьогодні я розповім про стендап, адже це новий жанр, який стрімко розвивається в Рівному, а в Україні вже є 20  стендап клубів, які є досить прибутковими. Я розповім це для того, щоб поширити це в маси рівненського глядача, щоб в Рівному теж був конкуренто здібний стендап клуб. Паралельно я розповім про сценарії на відео конкурси, адже серед присутніх багато людей, які займаються гумором  і їм це неодмінно знадобиться. Як правильно зробити сценарій, як правильно побудувати історію, як правильно вилаштувати драматургію.

Топ-5 коміків Рівного

Серед присутніх капітан рівненської КВН команди «Час увімкнути  фантазію», Євгенія Савелко, яка поділилась враженнями від зустрічі:

 

-Дійсно дуже корисний захід, багато чого нового дізналась. Нашій команді неодмінно знадобляться всі поради Паші. Він доступно все пояснив, розказав суть стендапу, побудову, мету і чесно кажучи я багато чого для себе переосмислила.

 

Варто додати, що заняття в «Школі КВН» безкоштовні.

, , переглядів: 1 393

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *