Студентів з Рівного запрошують стати учасниками програми RenomeLab

Збір коштів на потреби армії України
24.10.2021

Компанія РЕНОМЕ створила програму для студентів – RenomeLab! Без води та зайвої теорії. Лише практичні знання, кейси та реальні проекти.

Фішкою програми є менторство від експертів РЕНОМЕ з проектного менеджменту, R&D, аналітики, маркетингу та комунікацій для створення цифрових сервісів.

Старт проекту: листопад 2021 року
Тривалість проекту – 3 місяці
Менторство включає в себе допомогу профі на кожному з етапів: ревю коду, маркетингова стратегія, основи проектного менеджменту, та інші. Команда РЕНОМЕ проведе тебе дорогою від ідеї до реалізації.
Зустрічі за проєктом проходять 1 раз на тиждень в НУВГП (1 корпус, Open Office) та 1 раз на місяці в RS Academy РЕНОМЕ.
Спеціальності які можуть взяти участь у програмі:
– IT-спеціальності: прикладна математика, інженерія програмного забезпечення, комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, інформаційні системи та технології та інші.
– Спеціальності економіки та менеджменту: економіка (бізнес аналітика та управління персоналом і економіка праці), психологія, журналістика, міжнародні економічні відносини, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, фінанси, маркетинг, підприємництво, публічне управління та адміністрування.

Подати заявку: https://cutt.ly/RRmc208              Дедлайн: 10 листопада

переглядів: 911

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *