Стильні зачіски для жінок, які люблять комфорт

Збір коштів на потреби армії України
05.05.2020

Стильні зачіски для жінок, які люблять комфорт

Модна зачіска – це те, що зробить образ мега стильним. І зовсім не важливо, скільки вам років – 20, 25,30, 45 або 60, зачіска грає важливу роль. Навесні, після закінчення сезонів шапок, так хочеться зробити красиву і стильну зачіску, щоб було менше проблем з укладанням.

Не можна назвати універсальну зачіску, яка підходить всім і вся. У кожної жінки є свої індивідуальні особливості, деякі з яких є достоїнствами, а деякі недоліками. Відповідна зачіска здатна підкреслити достоїнства, замаскувавши недоліки.

Якщо ваш майстер розуміє ваші особливості, то він обов’язково підбере для вас ідеальну стрижку, яка вас неодмінно прикрасить.

Яку зачіску вибрати? Безумовно, це справа суто індивідуальна. Але є дуже багато цікавих варіантів, які можна знайти в інтернеті без жодних проблем:

  • короткий боб – стрижка, яка підходить для жінок будь-якої вікової категорії. Ця стрижка не пікс і не боб, об’єм на маківці в даному випадку мінімальний;
  • стрижка з чубком здатна перетворити обличчя будь-якої модниці, грамотно підстрижений чубчик ідеально приховає недоліки;
  • коротке каре – досить універсальна стрижка, яка виглядає добре як на прямому, так і на кучерявому волоссі, зручна в укладанні;
  • асиметрична піксі так само є досить універсальним варіантом, є маса її варіацій, тому не складно знайти ідеальний варіант;
  • боб-каре відмінно підкреслить густоту волосся, якщо ж майстер зробив цю стрижку багатошаровою, то стрижка створить візуальний ефект густого волосся;
  • звичайне каре так само вельми універсальне, практичне і економічне. Красиво виглядає кучеряве волосся, а так само пряме волосся “волосок до волоска”.


Якщо деякі дівчата вважають за краще носити довге волосся, то коротке волосся воліють носити більшість представниць прекрасної половини людства. Короткі стрижки не тільки зручні, але і забирають менше часу, якого і без цього у сучасної жінки в обріз.

Будь-яка укладка – це особливості будови волосся, їх густоти, помножене на ваші старання і вкладені кошти. Деяким модницям неймовірно пощастило і вони мають слухняне волосся, яке легко і швидко укласти.

Ті, кому не пощастило, змушені шукати свою ідеальну стрижку і проявляти неймовірне терпіння, щоб щодня виглядати чудово.

Наважуючись на стрижку, обов’язково подбайте про красиве і сучасне фарбування, відповідне вам за кольоротипом зовнішності. Якщо у вас теплий кольоротип, то варто придивитися до теплих відтінків, якщо ж холодний, то зверніть увагу на холодні відтінки.

Після вибору модної стрижки, модного фарбування варто звернути увагу на способи укладання волосся, пробуючи те або інше укладання для створення стильної засіски. Тут теж не можна порекомендувати універсальне укладання, оскільки у кожної модниці свої особливості. Ви можете поекспериментувати перед дзеркалом, укладаючи волосся по-різному. Але не варто вибирати старомодні укладання і ті, які підкреслюють ваші недоліки.

Фото: Pinterest

Джерело

, , переглядів: 1 364

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *