Світязь 2021: скільки цьогоріч коштуватиме відпочинок на озері

Збір коштів на потреби армії України
16.06.2021

Підвищення інтересу до внутрішнього літнього туризму цьогоріч знову очікується в Україні.

Хоча багато країн відкрили свої кордони для відпочиваючих, але не кожен може собі це дозволити фінансово, або через страх зараження коронавірусом.

Шацькі озера – один з найпопулярніших та найулюбленіших туристичних місць мешканців Західної України.

Видання “Конкурент” дізналося, скільки коштує відпочинок на головному волинському курорті цьогоріч.

Традиційно відпочивають на самому озері Світязь в однойменному селі, урочищі Гряда та селі Пульмо, де також є вихід до озера Світязь, озері Пісочне, що у селі Мельники. Або ж зупиняються у Шацьку, звідки недалеко до Світязю. Умовно відпочинок можна розділити на кілька категорій: бази відпочинку, приватний сектор, котеджі та відпочинкові комплекси готельного типу.

У приватному секторі ціни за проживання починаються від ста гривень за добу. Ідеться, щоправда, не про окрему кімнату, а про ліжкомісце у будинку, переобладнаному під хостел. Кімната відпочивальникам обійдеться цьогоріч у не менше, ніж 300-400 гривень за добу. До водойми доведеться йти за такої ціни близько кілометра. Що ближче до озера, тим дорожче проживання. Ціна залежить також від наявності додаткових умов, як от інтернету, телевізора, парковки, мангалу тощо. Одні з найдорожчих пропозицій у категорії “приватний сектор” сягають 1500-1800 гривень за добу. За ці гроші можна орендувати невеликий будиночок на три кімнати класу “люкс”.

Бази відпочинку зазвичай пропонують дво-, трьох- або чотиримісні номери. Ціни починаються від 150 гривень з людини. Середня ціна на такі номери цьогоріч 300-350 гривень. Серед послуг, які зазвичай додаються – підключення до мережі інтернет, наявність телевізора, мангал, парковка, дитяча гойдалка тощо. Часина бонусів може бути платною. Наприклад, дрова.

Дуже різними є ціни на котеджі для відпочинку. Вони можуть бути оснащені відповідно до різних потреб і гаманців. Є навіть пропозиції із басейном. Винаймати такі котеджі зручно великій сім’ї чи компаніям. Проживання тут обійдеться від 1500-3000 гривень за будиночок, куди може поміститися до 10-12 осіб. Садиби зроблені за принципом будиночку, де можна самостійно готувати їжу для великої компанії. Цікаво, що орендувати в котеджі можна і окремий номер. Вартість такої оренди, залежно від умов, варіюється від 150 до 500 гривень за добу.

Оренду житла пропонують і відпочинкові комплекси готельного типу. Вони працюють не лише у літній сезон. Тут можуть бути сауни, більярд, риболовля, оздоровчі процедури тощо. Ціни починаються від 400 гривень за ніч, а умови часто передбачають традиційні готельні послуги, як, наприклад, прибирання у номерах, включений сніданок тощо.

, переглядів: 1 287

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *