Свято інтелекту. Рівненські студенти грали в « Що? Де? Коли?»

Збір коштів на потреби армії України
02.06.2017

Днями в рівненському економіко-технологічному коледжі  відбувся інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» між коледжами та університетами області. У інтелектуальному поєдинку між собою змагались 18 команд, що гідно представляли  НУВГП, НаУ ОА, МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука, РДГУ, РЕТК та РДАК. Перше місце та безкоштовну путівку в Буковель здобула команда НаУ ОА під назвою  «Вассабі».

Капітан команди – переможниці поділився своїми емоціями від перемоги і розповів чи були насправді гідні конкуренти:

-Ми їхали сюди за перемогою. Гідну конкуренцію бачили, але вона лише додавала нам впевненості. Безумовно, задоволені перемогою і тепер збираємось в Буковель.

Організатори Віктор та Валентин Підгрушні розповідають що підготувати такий масштабний захід було важко і вони надзвичайно вражені кількістю бажаючих:

-Насправді ми були вражені тим, наскільки багато виявилося охочих брати участь у святі розуму, кмітливості та ерудиції. Важко було підготувати запитання. Протягом двох тижнів ми працювали зі спеціальною програмою і до останнього не знали якими будуть запитання. Приємно, що назбиралось стільки команд, які показали свої інтелектуальні здібності.

Читайте також:

Рівненські студенти гратимуть в « Що? Де? Коли?»

Рівне: у “Лагуні” гратимуть у “Що? Де? Коли?”

В Острозькій академії – нова спеціальність

“Будь в темі з НУВГП” – студентський квест по-рівненськи

, , переглядів: 1 005

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *