Топ-10 цікавих фактів про новій серіал “Папік”

Збір коштів на потреби армії України
23.11.2019

Топ-10 цікавих фактів про новій серіал “Папік”

Головні ролі в серіалі виконують Станіслав Боклан та Дар’я Петрожицька.

Уже зовсім скоро на «1 + 1» відбудеться прем’єра одного з найочікуваніших серіалів цього року – 16-серійної ліричної комедії «Папік» виробництва студії «Квартал 95». У центрі цієї зворушливої історії – кумедний випадок, який одного разу звів самотнього бідного діда з цілеспрямованою мисливицею на «татусів». А все через те, що колись популярний, а тепер призабутий усіма актор добряче перебрав з алкоголем, а молода «хижачка» взяла, та й прийняла його за успішного мільйонера.

Як ця незапланована зустріч змогла назавжди змінити життя двох незнайомих людей, глядачі «1 + 1» дізнаються вже скоро. Ми ж вирішили зібрати цікаві факти про новий серіал, який містить елементи не тільки комедії, а й мелодрами, пригоди і навіть роуд-муві.

1. Лірична комедія «папік» стане третьою режисерською роботою для Андрія Яковлєва. Раніше він зняв вже ставші легендарними серіали «Свати» і «Родичі». Про те, що назви всіх проектів Яковлєва завжди пов’язані з сімейною тематикою, сам він називає «логічним збігом», адже всі вони – про відносини між близькими людьми.

2. Головні ролі в серіалі виконують Станіслав Боклан та Дар’я Петрожицька, причому обидва актори потрапили в цей проект без проб. Вже приступаючи до написання сценарію, автори знали, хто буде грати Діда і Лізу.

3. Робоча назва серіалу спочатку було «Папік» і по ходу зйомок його навіть планували поміняти. Але в підсумку зупинилися на тому, що кращого варіанту для цієї історії не придумаєш.

4. Ідея серіалу про взаємини діда і мисливці на «татусів» прийшла авторській групі «Мінськ», що працює в студії «Кварталі 95». Але за розробку сценарію і подальше його втілення відповідав саме Андрій Яковлєв;

4. Виконавиця головної ролі Дар’я Петрожицька дізналася про те, що затверджена на роль … випадково. Це сталося під час її розмови з гримером. І тільки через пару днів актрисі зателефонували і офіційно повідомили, що вона запрошена в проект;

5. В одній зі сцен актор і зірка «Ліги сміху» Ельдар Кабіров зважився на екстремальний стрибок з висоти 40 метрів, хоча до цього ніколи не займався банджі-джампінгом.

6. Всі актори, задіяні у другорядних ролях, раніше вже знімалися в серіалах і фільмах студії «Квартал 95». Це Олеся Жураковська, Катерина Кістень, Віра Кобзар, Михайло Кукуюк, Максим Максимюк, Сергій Сипливий та інші.

7. Під деяких акторів були спеціально написані яскраві епізоди. Наприклад, в одній із серій глядачі побачать актора і режисера «Слуги народу» Олексія Кірющенко, а також актрису Молодого театру Наталю Кленіну, яка в реальному житті є дружиною Станіслава Боклана.

8. Для виконавця ролі Діда Станіслава Боклана було спеціально виготовлено 4 різних види бороди;

9. В одній зі сцен ролі довірили зіграти навіть собакам – ірландському вовкодаву і мініатюрному бішону фрізе, причому остання доставила більше клопоту, ніж величезний, але дресирований пес;

10. Зйомки серіалу зайняли близько трьох місяців, а головну ідею переписували не менше п’яти разів.

, , переглядів: 1 573

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *