Топ-5 акторів з нестандартною зовнішністю, які досягли успіху в кінематографі

Збір коштів на потреби армії України
04.11.2016

Топ-5 акторів з нестандартною зовнішністю, які досягли успіху в кінематографі

Зазвичай людей з нетиповою зовнішністю в кіно не знімають. Зате їх неможливо забути – настільки вони яскраві. А деякі з них стали секс-символами і полюбилися мільйонам глядачів.

Лілі Коул

Відома британська модель володіє унікальною зовнішністю. Про неї так і кажуть: чи то дівчина, чи то лялька. Але Лілі пробилася саме завдяки своїй родзинці. Погодьтеся, її ні з ким не переплутаєш.

Пітер Дінклейдж

Прославився завдяки ролі Тіріона Ланністера з серіалу «Гра престолів». І його невеликий зріст через спадкову хворобу лише зіграв на користь. При цьому Пітер закінчив акторську школу в Британії, знімався в артхаусних фільмах, грає в театрі.

Вупі Голдберг

Їй було 30 років, коли вона вперше знялася в кіно – і дуже вдало! Вупі зрозуміла, що її природний сарказм і вміння бути ексцентричною подобаються публіці, а зовнішність – вторинна. Зараз артистка Голдберг має престижні нагороди: «Оскар», «Греммі», «Еммі» і театральну «Тоні».

Рон Перлман

Прославився роллю Чудовиська в серіалі «Красуня і Чудовисько». Потім зіграв в історичній драмі «Ім`я троянди». Режисери часто експлуатують нестандартну зовнішність Рона: він знявся в «Хеллбої» у Гільєрмо дель Торо.

Тільда Суїнтон

З першого погляду важко зрозуміти: це чоловік чи жінка? Вона теж могла б зробити пластику, але дорожить своєю індивідуальністю. Зате Тільда така – єдина: у неї – великий успіх в світовому кінематографі, Суїнтон знімається у кращих режисерів.

Джерело – liza.ua

переглядів: 929

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *