Топ-5 найкращих фільмів для всієї родини

Збір коштів на потреби армії України
01.05.2020

Топ-5 найкращих фільмів для всієї родини

Багато сімей під час режиму самоізоляції зіткнулися з проблемою, що далеко не всі фільми підходять для перегляду з маленькими дітьми. Шедеври кінематографу, або містять елементи насильства, або занадто відверті сцени, або просто не цікаві малюкам. Ми зібрали для вас добірку з 5 фільмів, які точно сподобаються і батькам, і їх чадам.

“Красуня і чудовисько” (2014)

Сучасна інтерпретація відомої казки. Багато прекрасних емоцій, іскрометного гумору і яскравих захоплюючих сцен подарує вашій родині перегляд картини “Красуня і чудовисько”

“Червона Шапка проти зла” (2011)

Комедійний мультфільм, в якому казкова героїня Червона Шапочка – це не проста сільська дівчинка, а випускниця школи розвідки “Хитрий дятел”. Червона Шапка отримує своє перше серйозне завдання – відшукати двох зниклих дітей в густому лісі.

“Гаррі Поттер і філософський камінь” (2001)

Якщо у вашій родині є молодші школярі, то з ними можна подивитися перший фільм про хлопчика-чарівника. Мабуть, всі наступні частини будуть для малюків похмурі і досить страхітливі.

“Кролик Пітер” (2017)

Все сімейство невгамовних кроликів щорічно доставляють масу клопоту старому фермеру, який через цих пухнастих непосид залишається без врожаю моркви. Але одного разу господар ферми придумав, як захистити свою моркву від кролика Пітера і всіх його родичів…

“Зачарована Елла” (2004)

Маленька Елла отримала від своєї хрещеної-феї унікальний дар – послух. Зачарована дівчинка виконує всі прохання, які тільки чує і абсолютно не здатна нікому відмовити. У якийсь момент Елла втомилася від закляття і вирушає на пошуки феї…

 

, , переглядів: 726

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *