Топ-5 подарунків, про які мріють дівчата: підбірка від Doba.ua

Збір коштів на потреби армії України
02.03.2018

Топ-5 подарунків, про які мріють дівчата: підбірка від Doba.ua

Напередодні 8 Березня чоловіки ламають собі голову над тим, що подарувати своїм коханим.Ми вирішили їм допомогти, тому разом з порталом Doba.ua склали топ-5 подарунків, про які мріють усі жінки.

Коштовний

Не секрет, що дівчатам подобаються прикраси, тому коштовний подарунок завжди актуальний. Однак перед купівлею добре ознайомтеся зі смаками тої, кому збираєтеся його подарувати. Якщо відчуваєте, що самотужки з завданням вам не впоратися, оберіть подарунок разом. Звичайно, тоді це не буде сюрпризом, зате але й не обернеться для неї прикрою несподіванкою.

Коштовний подарунок

Несподіваний

Однак несподіванки можуть бути не лише прикрими. Подумайте про те, як підготувати найкращий сюрприз для своєї жінки. Для цього треба бути впевненим, що сюрпризом стане щось справді необхідне та приємне. Навряд вона зрадіє цуценяті, якщо з дитинства страждає від алергії на шерсть. З іншого боку, тут головне не те, що ви даруєте, а як це робите. Плануючи сюрприз, домовляйтеся про допомогу лише з тими людьми, які точно нічого не розкажуть, а також уникайте банальщини! Нехай вона до останнього ні про що не здогадується.

Неподіваний подарунок

Романтичний

Коли чоловікові, як не на 8 Березня, перетворитися на омріяного принца, якийпідхопить на руки, віднесе до автомобіля та відвезе до морського берега. І ось пара вже на пляжі, а перед нею – романтичний пейзаж. Дійсно, подорож – це чудовий формат спосіб відсвяткувати жіноче свято. Мандрівка водночас може бути і сюрпризом, і подарунком. Однак як і попередні варіанти, вона вимагає ретельної підготовки: необхідно обрати напрямок, скласти валізи, вирішити нюанси з пошуку квартири. Чернівці – непоганий варіант, якщо хочете провести часспокійно та неквапливо. Але є міста, де у весняний період достатньо проблемна оренда. Івано-Франківськ, наприклад, Львів чи Київ – про подорож цими містами варто потурбуватися за кілька тижнів до свята.

Романтичний подарунок

Практичний

Є дівчата, які щиро образяться, якщо на 8 Березня отримають у подарунок пральну машину або кухонний комбайн. «Я леді, а не домогосподарка», —можуть заявитивони. Але є й ті, для кого такий подарунок буде лише в радість, тому що він суттєво полегшить хатні клопотита дозволить готувати вишукані страви.

Практичний подарунок

Як мед, то й ложкою

Наостанок додамо, що ніхто панянок не засмутиться, якщо отримає одразу кілька подарунків: і прикрасу, і романтичну поїздку-сюрприз і практичний подарунок.

переглядів: 1 392

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *