У часи, коли Річард Бренсон та Джефф Безос злітали в космос, ми вперто ховаємо у холодильник все, що влазить, аби не зіпсувалося… І псуємо продукти навмисно. Як ті миші, які плакали, кололися, але продовжували їсти кактус.

Отже, чому варто залишити холодильник у спокої?

І що взагалі варто зберігати?

Цибуля

Цибуля — егоїстка. Цей овоч полюбляє нав’язувати іншим свій запах і смак. Зберігати його навіть у коморі для овочів — займатися вишуканим псуванням решти продуктів і самої цибулі. Адже у холоді вона у рази швидше втрачає смак і корисні речовини.

Однак якщо після готування у вас залишилася половинка цибулі — її можна сховати у пакет і якщо вже так кортить — у холодильник.

Хліб

Всьому голова не завжди був таким доступним. Раніше його ховали у холодильник просто аби зберегти, байдуже — смачним чи ні. Нині ж булочних у кожному кварталі більше, ніж каштанів. Достатньо мати паперовий пакет. У жодному разі не поліетиленовий, адже саме “кульочки” створюють вологість, через яку на хлібі з’являється пліснява.

А холодильник — якщо з дивних причин не сховали в морозилку — тільки прискорить черствіння. Який сенс у XXI сторіччі ховати хліб у холодильник? Відповіді не знають навіть Бренсон з Безосом.

Яблука

Народні міфи твердять, що яблука у холодильнику зберігаються краще, а після вакцинації покращується прийом вайфаю. Натомість, яблука не тільки псуються у холоді та втрачають корисні речовини. Вони також є справжньою біологічною зброєю для інших фруктів. Адже яблука виділяють етілен, який “допомагає” швидше дозрівати сусідам по холодильнику.

Томати

Традиція, якій багато років. Те, що ми бачили з дитинства, і автоматично продовжуємо самі — так само міф. Низька температура не просто псує помідори швидше. Вона ще й змінює смак овочів. Тому, якщо ви не відомий селекціонер, то просто купіть трошки й зберігайте їх за кімнатної температури. Але тут треба бути впевненим, що їх до вас не переморозили у холодильнику.

Яйця

Яйця у дверцятах холодильника — це інь і янь радянської харчової культури. Саме у цій частині холодильника — найчастіші перепади температур. Відтак – і термін зберігання знижується. Краще тримати яйця на звичайних полицях.

Так радять навіть американські санітарні лікарі. А виробники радять при цьому використовувати оригінальні картонні упаковки — вони вбирають сторонні запахи і не пропускають їх до самого яйця. Серйозно. Нам виробники так і сказали. І ще один лайфхак — яйця можно заморожувати!

Люди й досі сперечаються щодо того, як зберігати продукти, аби вони залишилися смачними й корисними.Тож вирішувати вам