ТОП-6 найкращих місць на Рівненщині для зимових фотосесій

Збір коштів на потреби армії України
06.12.2017

ТОП-6 найкращих місць на Рівненщині для зимових фотосесій

Обдумуючи фотосесію, хочеться не лише образ оригінальний придумати, а й обрати відповідне місце. Гарно задекоровані фотостудії це добре і фото виходять дійсно ідейними, але якщо такий шаблон набрид, то ми підкажемо де ще можна зробити чудову зимову фотосесію.

Тунель кохання
Тунель на Рівненщині є ботанічним феноменом, який знаходиться на певному відрізку (понад 1 км) залізничних колій між селищами Клевань та Оржів. Сюди ж традиційно на романтичні прогулянки приходять закохані пари, багато хто приїздить навіть із далеких міст України.

Парк Шевченка
У парку ви зможете зробити фото не тільки на фоні природи чи прикрашених снігом дерев, але й сидячи на мостику або на одному з численних атракціонів.

Тараканівський форт
Фортеця розташована за три кілометри від Дубно і за півтора від села Тараканів. Офіційно закритий об’єкт перебуває у аварійному стані. Зараз споруда поступово руйнується. Але, слід відзначити, що у зруйнованому вигляді вона має більш величний вигляд. Фотосесії на фоні зруйнованих споруд завжди виходять неймовірно загадковими і вражаючими.

Музей лісу
Музей лісу на Костопільщіні відкрився у вересні 2011 року і оформлений на вищому рівні, це єдиний такий музей не тільки на території Рівненщіни, але й у всій Україні. На території музею ви зможете зробити фото не тільки на фоні гарно облаштованої природи, а також в альтанках та біля декоративних ліхтариках.

Острозький замок
Знаходиться він на місці впадання річки Ікопоть в Случ. До наших днів збереглася напівкругла вежа-донжон, княжий палац, домова церква, в’їзні ворота, фрагменти стін.

Дубенський замок
На сьогодні цей замок знають багато і намагаються зробити там самі незвичайні весільні фотосесії в стилізованому стилі або в стилі екшн. Розташований Дубенський замок, а місті Дубно на березі річки Іква. І навіть сьогодні він зберіг свою велич і зовнішню неприступність.

, , , переглядів: 1 838

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *