Тренд: 6 головних аксесуарів літа

Збір коштів на потреби армії України
18.05.2017

Тренд: 6 головних аксесуарів літа

Без цих деталей, не вийде створити по-справжньому актуальний образ. Тому швидше переглядаємо:

Вишивка

На джинсах, на сукнях і … на сумках! У цьому сезоні яскрава вишивка – головна деталь, на яку роблять ставку зірки street style. Надихайтеся ретро-мотивами: як ностальгічними квітами всіх відтінків веселки, що зійшли з національного костюму.

Зірки

Клатчі, посипані зірками, так і просяться на вечірку під відкритим небом. Тепер такий сяючий аксесуар можна носити і вдень: просто поєднуйте сумки із зоряним принтом з простими блакитними джинсами і футболкою. Альтернатівний варіант: прикраси у вигляді зірок!

Бохо

Музичні open air фестивалі, які проходять навесні і влітку по всьому світу, диктують свої правила в аксесуарах. Саме завдяки їм ми не можемо розлюбити тренд на 70-ті і хіпі шик. Носіть відразу кілька делікатних кольє одночасно, поєднуючи їх з нарядами в дусі хіппі. Чокери ткож не здають своїх позицій: це все ще гарячий тренд! Свіжа ідея – одягти два або три одночасно!

Кольорові блоки

Любите змінити зимову сумку на більш яскраву літню? Щоб не мучитися з вибором кольору, спробуйте модель, в якій поєднується відразу кілька. Дозволені навіть найсміливіші контрасти: такі, як блакитний з червоним.

Смужка

Смужка хороша не тільки для морського узбережжя: міському луку вона миттєво додасть ноту французької розслабленості і налаштує на думки про відпочинок. Поєднуйте смугасті аксесуари з лаконічними речами з базового гардеробу: з пісочними замшевими шортами, сорочкою кольору хакі, джинсами і легкими однотонними сукнями.

Експерементуйте та будьте стильними!

, , , , переглядів: 1 358

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *