Тренд чи не тренд: класика + спорт

Збір коштів на потреби армії України
05.06.2017

Тренд чи не тренд: класика + спорт

Якщо поставити таке питання всього якихось шістнадцять років тому, то відповідь однозначно була би негативною, але за минулі роки спорт не просто прийшов в моду, а сам став нею. Сьогодні, спортивний стиль – це не помилка і не страшна випадковість, а модний тренд, який завоював мільйони шанувальників моди.

Давно відомо, що класика переживе будь-яку еволюцію, тому її потрібно вдосконалювати і змішувати з іншими стилями. Так як, жоден бренд, не обходиться без спортивної колекції, цілком логічно об’єднати ці два стилі. Зараз випускають безліч кольорових і шалено божевільних, на перший погляд, моделей кросівок. Уже минув той час, коли надягаючи кросівки, ми шукали спортивний рюкзак, сьогодні сміливо вибирайте, стильну шкіряну сумку і насолоджуйтеся зручністю і почуттям оригінальності.

В цілому комплект одягу, як ми знаємо, будується з сукупності речей, але сумка і кросівки в даному випадку цілком можливо і не будуть перетинатися з палітрою кольорів всього образу, досить буде нюансу їх сумісності між собою. Якщо хочеться блиснути модним поєднанням класики і спорту, то звичайно ж тут варто підібрати приглушені відтінки кольорів і мінімальний декор.

Безумовно, найважливіше, поєднуючи спорт і класику, пам’ятати про стиль. Ризикуючи з’єднувати кросівки зі спідницею, важливо пам’ятати, що не до кожної спідниці підійдуть будь-які кросівки. Наприклад, легку спідницю з бавовни або ж шифону ні в якому разі не слід поєднувати з масивними кросівками. А кеди-конверси чорно-білого кольору непогано з’єднається з чорної ж міні-спідницею.

В будь-якому випадку, мода – це річ циклічна. Сьогодні модно одне, завтра вже інше. Але стиль – вічний, тому не бійтесь експериментувати та будьте стильтими!

, , , , переглядів: 1 648

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *