Тренд: взуття з хутряними помпонами

Збір коштів на потреби армії України
14.06.2017

Тренд: взуття з хутряними помпонами

Літо 2017 ознаменувалася поверненням моди на легке взуття з хутром. Крім вже сталих класикою хутряних ботильонов і човників, серед головних трендів сезону виявилися літні сліпони з хутром, босоніжки з хутряною обробкою і взуття з помпонами. Незвичайний тренд зародився ще минулої осені, коли Ріанна, Джіджі Хадід і інші законодавиці сучасної моди проміняли свої звичні човники від Christian Louboutin на сміливі босоніжки з хутряною обробкою.

Взуття з хутром – досить неоднозначний тренд, що вимагає сміливості і готовності. Найголовніше – він підійде дівчатам з серйозною часткою самоіронії і впевненості в собі, адже треба бути готовою до здивованимх поглядів оточуючих. Серед найяскравіших моделей з хутром – туфлі  на підборах, босоніжки з хутряним ремінцем і платформою, та шльопанці з хутряними помпонами. Особливо взуття з помпонами підходить до вузьких брюк, акцентуючи увагу на помітних деталях і тим самим підкреслюючи довжину ніг.

Помпон з хутра може бути в тон взуття, а може бути, навпаки, контрастного відтінку, надаючи туфлям додаткову ексцентричність. Носити таке взуття пропонується з деніму: на його тлі яскраві помпони виглядають дуже ефектно, а також з яскравими літніми сарафанами з принтом.

Вибираючи взуття з хутром, важливо уважно перевіряти прогноз погоди: таке взуття, ясна річ, не любить дощів і калюж. Зате хутро на подив практичне в жарку погоду. Здавалося б, повинно бути все навпаки, а натуральне хутро відмінно пропускає повітря. Ось чому на зорі популярності валянок-уггів, їх пропонували носити на босу ногу, що багатьом здавалося абсурдним. Завдяки натуральному хутру в таких босоніжках ноги точно не знатимуть почуття втоми.

, , , , переглядів: 1 378

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *