Тренінгова група “Dviж” запрошує рівнян на свої заняття

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2018

Тренінгова група “Dviж” запрошує рівнян на свої заняття

Успішно стартувала група DVIЖ для дорослих учасників. У зв’язку з більшою кількістю учасників, аніж може вмістити одна група, оголошуємо набір у ще одну групу для тих, кому 20+. Перша зустріч відбудеться 13 листопада о 19-й годині за адресою: вул. Поштова, 11, офіс 107. Заняття проходитимуть щовівторка протягом року (25 занять).

Створювати Дорогу Вашого Ідеального Життя (DVIЖ) можете лише Ви самі! І для того, щоб цей процес був ефективним, ми оголошуємо новий набір на тренінговий курс! Цей курс є комплексним підходом, який трансформує і цілісно розвиває особистість.

Під час зустрічей, учасники на практиці опрацюють такі теми, як розуміння себе та інших, розвиток емоційного інтелекту, побудова стосунків, цілепокладання, вибір професії для душі, управління часом, фінансами та інформацією, розвиток критичного та творчого мислень, пропрацювання ментальних установок, тощо.

В результаті, учасники курсу навчаться розуміти свої сильні і слабкі сторони, управляти собою, своїми емоціями, будувати стосунки, формувати світогляд, критично мислити, протистояти маніпуляціям, складати резюме, виступати на публіці і т.п.

Перше заняття для всіх бажаючих безкоштовне, при попередній реєстрації.

Телефонуйте: 0673621350 – Володимир, 0678013813 – Оксана.

Світлина від Тренінговий центр "ЛОТОС-ІНВЕСТ".

, , переглядів: 813

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *