Три звички, які програмують людей на бідність

Збір коштів на потреби армії України
24.02.2015

Три звички, які програмують людей на бідність

 

Вченим вдалося з`ясувати, які постійні думки фактично програмують людину на бідність, впливаючи на фізичний стан мозку.

Жалість до себе
 
Жаліти себе й оплакувати своє нікчемне життя та долю можуть тільки ті, кому більше нічим зайнятися. А от якби люди цей час присвятили чомусь корисному, то хоч трохи, але поліпшили б своє фінансове становище. Так, любителі поплакати засмучуються через свою недосконалу зовнішність, фігуру, невдале одруження, «не такі доходи й квартир, як у людей», і навіть погоду. Причин для нарікання на своє невезіння безліч. При цьому постійне прилюдне ниття призводить до того, що люди перестають співчувати, а потім починають уникати цю людину, не запрошуючи її в компанії, обмежуючи спілкування, що також стає новим приводом для жалю до себе. Таким чином людина позбавляє себе корисних і просто приємних зв`язків, які могли б допомогти при працевлаштуванні, кар’єрному рості, у вирішенні особистих питань, та й просто у приємному дозвіллі. 
 
Що робити: спочатку перестаньте жалітись оточуючим людям, а потім собі.
 


Економія на всьому
 
Якщо відвідуєте магазини тільки заради відділу «Розпродаж», боїтеся зайти у дорогу кав’ярню чи елітний бутик, щоб просто з’їсти тістечко чи подивитись на асортимент, якщо постійно думаєте про зарплати колег і доходи сусідів, вітаємо – це звички бідності. Вони вже в вас. І викорінити їх буде дуже важко. Бажання економити на всьому – це не розумна ощадливість, як думаєте особисто ви, це відсутність балансу між доходами та витратами.
 
Що робити: спочатку перестаньте трястися над кожною копійкою і відмовляти собі у всьому.
 

Все переводиться в гроші 
 
Тільки справді бідні люди можуть думати, що справжнє багатство їм принесе зарплата з великою кількістю нулів. Радіти життю і бути щасливим можна і при більш скромних доходах. Спробуйте відповісти на запитання: «Що мені потрібно для щастя?». Якщо вірити психологам, то бідні люди починають перераховувати матеріальні цінності. Як відповіли на це питання ви? Багаті щастям вважають любов і дружбу, не називаючи багатством рахунок у банку.
 
Що робити: спочатку перестаньте все на світі вимірювати в грошах.

За матеріалами: fingeniy.com7mednews

 
 

 

, , , переглядів: 696

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *