Три прості способи утеплення будинку чи квартири

Збір коштів на потреби армії України
17.10.2022

Скоро стартує опалювальний сезон, який цього року може бути для українців важким. Тому варто подбати про утеплення будинку чи квартири заздалегідь. Зробити це допоможуть зрозумілі та ефективні лайфхаки.

У будинку може бути тепліше, ніж зазвичай

У будинку може бути тепліше, ніж зазвичай

Є як мінімум три способи утеплити будинок до початку морозів. Ці кроки допоможуть уникнути витоку тепла і протягів, завдяки чому в приміщенні буде на кілька градусів тепліше і вам вдасться пережити зиму з більшим комфортом.

Перевірте планування своєї кімнати

Планування кімнати — це не тільки фен-шуй або дизайн — іноді воно має бути практичним. Ліжка та дивани не слід ставити прямо перед батареями, бо тепле повітря не зможе циркулювати. Їх також не слід тримати в безпосередній близькості від вікон і дверей, щоб уникнути протягів.

Ізолюйте резервуари й труби для води

Переконайтеся, що бак з гарячою водою має ізоляційну сорочку для утримання тепла. Труби, які йдуть до резервуару та від нього, також необхідно ізолювати за допомогою пінопластових труб.

Повісьте щільні штори

Засмикування штор, коли починає темніти, запобігає витоку тепла через вікна. Бажано, щоб це були надміцні теплові штори на підкладці. Якщо ви не хочете вкладати гроші в нові штори, ви можете вшити термопідкладки в наявні або використовувати липучки, щоб додати їх.

Також може допомогти утеплити підлогу та стіни теплий килим. Килими, укладені поверх підлоги, діють як бар’єр для холодного повітря та не дають йому охолоджувати температуру всередині приміщення.

Джерело: https://telegraf.com.ua/

, , , переглядів: 911

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *