Три простих способи відбілити зуби в домашніх умовах: ефект карколомний

Збір коштів на потреби армії України
05.08.2022

Три простих способи відбілити зуби в домашніх умовах: ефект карколомний

Процедура відбілювання зубів в кабінеті у стоматолога не дуже дорога. Але в нинішніх умовах вона не всім доступна – хтось знаходиться в іншому місті або країні, у когось немає часу або грошей. А красиву білосніжну посмішку хочеться.

Які три простих способи допоможуть зробити посмішку білосніжною – читайте нижче.

Як відбілити зуби домашніми засобами

Порошок з активованого вугілля

Завдяки абсорбції порошок з активованого вугілля допоможе зробити зуби білими. Він поглинає зубний наліт та інші речовини, які дають зубам жовтизну.

Порошок продається в магазинах, а ще його можна зробити самостійно. Візьміть таблетку активованого вугілля, потовчіть її в порошок. Нанесіть порошок на зубну щітку, і почистіть зуби.

Кокосове масло

Якщо 20 хвилин потримати в роті ложку з кокосовим маслом, то зуби стають набагато білішими. Масло проникає в наліт і допомагає ретельно очистити зуби, а ще – відбілити емаль.

Кокосове масло можна використовувати разом з порошком з активованого вугілля. Фахівці аюрведи стверджують, що така суміш більш ефективна.

Харчова сода

А можна використовувати й звичайну харчову соду. Емаль вона очистити не зможе, але ось прибрати з зубів наліт, плями та навіть камінь – зможе.

Намочіть зубну щітку і занурте її в соду, а перед чищенням зубів капніть на соду лимонним соком. Коли почнеться реакція – починайте чистити зуби.

Джерело: https://www.rbc.ua/

 

 

 

 

переглядів: 1 534

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *