Цей фільм-пророцтво став найпопулярнішим під час карантину

Збір коштів на потреби армії України
18.03.2020

Цей фільм-пророцтво став найпопулярнішим під час карантину

Під час карантину все більше людей намагаються провести час із користю для себе. Наприклад, почитати книгу чи переглянути фільм, до яких просто не доходили руки раніше. До речі, про стрічки. Останнім часом нечуваної популярності набирає голлівудський блокбастер 2011 року “Зараження” Стівена Содеберга, який уже встигли прозвати фільмом-пророцтвом, пише lux.fm.

Незважаючи на зірковий каст, Гвінет Пелтроу, Маріон Котіяр, Мета Деймона, Джуда Лоу, Кейт Вінслет, Майкла Дугласа, стрічка так і не стала касовою. Проте наразі вона потрапила до топу, поступаючись місцем тільки кіноісторіям про Гаррі Поттера.

Про що фільм “Зараження” – сюжет

У фільмі бізнесвумен гине від загадкового і смертельного вірусу, що викликав паніку в усьому світі, яким вона заразилася в Китаї. Героїня привіталася з шеф-кухарем модного ресторану, який приготував їй чудову свинину. Але вся біда в тому, що свиню до того вкусив кажан і, логічно, заразив її. Як і у фільмі, епідемія Covid-19 почалася, на думку вчених, з передачі вірусу від тварини людині. У реальності, як вважають експерти, зараження в Ухані почалося після того, як в грудні вірус подолав міжвидовий бар’єр і передався від тварини людині.

, , , переглядів: 1 070

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *