Центр естетичної краси QUEEN beauty: сяюча шкіра після 1-2 сеансів

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2017

Центр естетичної краси QUEEN beauty: сяюча шкіра після 1-2 сеансів

 Літо – це час, коли більшість з нас дозволяють собі відпочити, починаються поїздки на пляжі, походи по вечірках і фотосесії на морському узбережжі. Звичайно, в цей період хочеться виглядати більш молодо, прибрати мімічні зморшки.

 

 

Останнім часом широкого поширення серед красунь усього світу знайшло використання процедури “біоревіталізації гіалуроновою кислотою”.

 Процедура являє собою введення активної речовини – гіалуронової кислоти – у проблемні ділянки обличчя і тіла. Відбувається даний процес шляхом ін’єкцій, в результаті чого активізується регенерація клітин шкіри, поліпшується її структура та підвищується еластичність.

 

 

Відомо, що вікові зміни в шкірі пов’язані з втратою вологи в ній. У результаті цього шкіра стає нееластичною, в’ялою, з’являються зморшки.

Аналог гіалуронової кислоти міститься у клітинах шкіри і “відповідає” за її зволоження. З віком її кількість зменшується, і шкіра набуває тьмяного кольору, стає непружною і млявою.

Щоб заповнити кількість гіалуронової кислоти й повернути шкірі красу та молодість, і застосовується “біоревіталізація гіалуроновою кислотою”. З її допомогою можна не тільки привести шкіру в тонус, а й зменшити пігментацію і темні кола під очима.

 

 

У центрі естетичної краси QUEEN beauty працюють зі швейцарськими препаратами JALOR RE-STYLE і американськими MesoXantin, MesoWharton, MrsoEye.

Процедура застосовується не тільки на обличчі. Вона дозволяє поліпшити стан шкіри на шиї та в зоні декольте, долонях і колінах. Нерідко ця процедура служить завершенням пілінгу. Процедура біоревіталізації надає видимий ефект омолодження шкіри після 1-2 сеансів.

Ін’єкції гіалуроновою кислотою значно змінюють структуру шкіри:

  • посилюється кровопостачання і живлення клітин шкіри;
  • активізуються обмінні процеси шкіри;
  • відновлюються проблемні зони;
  • шкіра насичується вологою;
  • відкриваються й очищаються шкірні пори;
  • шкіра розгладжується, стає пружною і еластичною.

Жінки не тільки позбуваються зморщок на видимих місцях обличчя і тіла, а й отримують естетичну насолоду від отриманого результату. А це – сяючі очі і шкіра, гарний емоційний стан і посмішка на обличчі!

, , переглядів: 1 221

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *